DonnaHAIR Forte 4 mesačná kúra

1×120 cps, výživový doplnok

Značka: SIMPLY YOU

Podporuje normálny rast vlasov a pomáha pri ich zvýšenom vypadávaní. Quality active+. Niekoľkými rôznymi mechanizmami udržuje prirodzenú kvalitu vlasov a ich pevnosť.

Varianty podľa počtu kapsúl
26,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: DonnaHAIR Forte 4 mesačná kúra 1×120 cps, výživový doplnok

X45586 ADC

DonnaHAIR® FORTE je jedinečný doplnok stravy so zvýšeným obsahom troch aminokyselín, ktoré sú kľúčové pre štruktúru vlasov. Okrem toho je obohatený o extrakt zo žihľavy, ktorý podporuje tvorbu keratínu, ktorý tvorí až 90 % vlasov. Výsledkom je:

  • rýchlejší nástup účinku.
  • účinok výrobku je dlhodobejší.
  • výsledná kvalita vlasov sa viditeľne zlepší.

Jedinečná kombinácia štyroch synergicky pôsobiacich zložiek Forte ActiveTM vytvára priaznivé prostredie pre prirodzený rast vlasov, ich silu a lesk, kvalitu pokožky a žiarivú farbu vlasov.

Vďaka pestrému a vyváženému zloženiu účinných látok je ideálnym prípravkom na starostlivosť o vlasy, ktorého krásu teraz môžu doplniť aj exkluzívne šperky DonnaHAIR s kryštálmi Swarovski®. (Náušnice nie sú súčasťou tohoto balenia)

Okrem toho je zloženie DonnaHAIR® FORTE špeciálne prispôsobené pre tehotné a dojčiace ženy.

 

 

 

  Účinky DonnaHAIR® FORTE:

Pomáha pri zvýšenom vypadávaní vlasov

podporuje normálny rast a pevnosť vlasov

pomáha pri lámavosti a krepovatení

stará sa o kvalitu pokožky hlavy

Prečo si vybrať DonnaHAIR® FORTE?

1. Komplexná cielená starostlivosť o vaše vlasy a pokožku hlavy.

DonnaHAIR® FORTE obsahuje jedinečnú kombináciu štyroch synergicky pôsobiacich zložiek Forte ActiveTM, ktoré vytvárajú priaznivé prostredie pre prirodzený rast vlasov, silu a lesk, kvalitu pokožky a žiarivú farbu vlasov.

1. GROW ACTIVE (výživa a rast) - podporuje normálny rast vlasov a pomáha pri zvýšenom vypadávaní vlasov.

2. KVALITA AKTÍVNE (sila a pevnosť) - Udržuje prirodzenú kvalitu a pevnosť vlasov prostredníctvom niekoľkých rôznych mechanizmov. Pomáha pri lámavosti a krepovatení vlasov.

3. SKIN ACTIVE (pokožka hlavy) - stará sa o kvalitu pokožky hlavy, a tak pomáha pri mastných a suchých vlasoch. Udržuje prirodzený objem vlasov.

4. COLOR ACTIVE (farba a lesk) - Obsahuje zmes zložiek, ktoré udržujú bohatosť prirodzenej farby a lesku vlasov.

 

2. Obsahuje tri aminokyseliny a extrakt zo žihľavy, ktoré majú kľúčový vplyv na kvalitu vlasov.

Každá kapsula DonnaHAIR® FORTE obsahuje vyvážené množstvo dôležitých aminokyselín, vitamínov, minerálov a rastlinných extraktov, ktoré podporujú správnu výživu vašich vlasov zvnútra a dlhodobo.

AMINO KYSELINY

Vlasy sa až z 90 % skladajú z bielkoviny nazývanej keratín, ktorej základnými stavebnými prvkami sú aminokyseliny, a preto sú pre štruktúru vlasov kľúčové. Jedna kapsula DonnaHAIR® FORTE obsahuje zvýšenú dávku troch dôležitých aminokyselín - metionínu, cysteínu a tyrozínu, ktoré sa časom z vlasov strácajú a je potrebné ich v dostatočnom množstve doplniť. Vďaka tomu sa dosiahne rýchlejší nástup účinku, pôsobenie výrobku je dlhodobejšie a výsledná kvalita vlasov je viditeľne lepšia.

VITAMÍNY A MINERÁLY

DonnaHAIR® FORTE obsahuje komplex dôležitých vitamínov a minerálov, ktoré prispievajú k ochrane vlasových buniek a celého tela pred nepriaznivými účinkami voľných radikálov a podporujú ich prirodzenú regeneráciu.1 Prípravok obsahuje tieto vitamíny a minerály: B komplex (pivovarské kvasnice), biotín, vitamín A, zinok, kremík.

VÝŤAŽKY Z RASTLÍN

Extrakt z prasličky a extrakt zo žihľavy, ktoré sú tiež obsiahnuté v tomto prípravku, sú bohatým zdrojom ďalších dôležitých aminokyselín, vitamínov a stopových prvkov.

 

3. Jedinečná kombinácia prírodných účinných látok.

Jedna kapsula DonnaHAIR® FORTE obsahuje zvýšenú dávku aminokyselín, ktoré sú kľúčové pre štruktúru vlasov. Vďaka tomu sa dosiahne rýchlejší nástup účinku, pôsobenie výrobku je dlhodobejšie a výsledná kvalita vlasov sa viditeľne zlepšuje.

DonnaHAIR® FORTE obsahuje:

  • o 10 % viac aminokyselín (440 mg aminokyselín)
  • 100% viac biotínu (300 µg biotínu)
  • extra pivovarské kvasnice
  • extra extrakt z prasličky a extrakt zo žihľavy

4. Stačí jedna kapsula denne.

Jedna kapsula DonnaHAIR® FORTE denne obsahuje vyváženú kombináciu a množstvo účinných látok, ktoré cielene vyživujú vaše vlasy. Môžete ho užívať kedykoľvek počas dňa. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte pravidelne. Priaznivý účinok je viditeľný už po prvom mesiaci používania od začiatku výživového režimu.

DonnaHAIR® FORTE môžu používať diabetici, tehotné a dojčiace ženy.

DonnaHAIR® FORTE je určený pre ženy:

ktorých vlasy sú krehké a oslabené v dôsledku častého farbenia a žehlenia

trpí nadmerným vypadávaním vlasov, lámavosťou a krepovatením

ktorí chcú spomaliť proces šedivenia a obnoviť lesk svojich vlasov

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.