DERMEDIC HYDRAIN3 HIALURO NOČNÝ KRÉM

1×55 g, nočný krém proti vráskam

Značka: DERMEDIC
Redukuje vrásky, zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
10,97 ušetríte 7,32 €

Pôvodná cena 18,29 € zľava 40%

Doprava zadarmo

O produkte

X41931 ADC

  • pertmoist complex fotopolymérov vo forme molekulárnej vrstvy z glykoproteínov získaných z morského dna má neobyčajne hydratačné a pružnosť zlepšujúce vlastnosti. Stimuluje novotvorenie keratocytov a fibroblastov čím posilňuje pokožku. Okrem toho podporuje syntézu elastínu a kolagénu a zlepšuje pevnosť pokožky. Po 30 dňoch nepretržitého používania je pokožka zregenerovaná a vrásky menej viditeľné.
  • Poskytuje omladenie pleti, výživu a zlepšenie celkového stavu pokožky - Vitamín E s ďalšou dávkou tokoferolov (vrátane beta-tokoferolu, gama-tokoferolu a delta-tokoferolu) získaných z argánového oleja chráni pokožku pred starnutím. Nenasýtené mastné kyseliny Omega-3, Omega-6, Omega-9 revitalizujú matnú pleť, čím zrýchľujú nočné regeneračné procesy.
  • Posilnený koncentrovaný hydratačný systém pokožky - kyselina hyalurónová 5% v kombinácii s koncentrovaným argánovým olejom zaisťuje viditeľné a dlhotrvajúce zlepšenie úrovne vlhkosti pokožky už 15 minút po aplikácii krému. Argánový olej posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky a vytvára ochranný film na povrchu pokožky, aby sa zabránilo transepidermálnej strate vody.
  • Posilňuje pokožku. Poskytuje nočnú starostlivosť o dehydrovanú pokožku. Obsahuje vysokú koncentráciu aktívnych látok.

Odporúčanie:

Nočný krém proti starnutiu na suchú, veľmi suchú a dehydrovanú pleť.

Návod na použitie:

Aplikujte tenkú vrstvu krému na tvár, krk a dekolt, nechajte pôsobiť.
Hypoalergénny s termálnou vodou.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.