DERMEDIC CAPILARTE SÉRUM

1×150 ml, stimuluje rast vlasov

Značka: DERMEDIC
CAPILARTE Sérum - kúra podporujúca rast nových vlasov a opätovný rast vlasov je špeciálny produkt na pokožku hlavy s dokázaným účinkom in vivo.
Na sklade
11,29
Doprava zadarmo
11 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X41936 ADC

Výrazne tlmí nadmerné vypadávanie vlasov a stimuluje proces opätovného rastu a zhrubnutia vlasov.
* Klinický výskum vykonaný nezávislým výskumným inštitútom pod dermatologickým dohľadom. Aplikácia šampónu: raz denne po dobu troch mesiacov so súčasným použitím CAPILARTE šampón na posilnenie rastu vlasov. Výsledok: Vystavenie vlasových folikulov účinkom CAPILARTE Sérum na posilnenie rastu vlasov viedlo k 121% nárastu vlasovej drene.**
**Vlastná štúdia Biogened Research and Development Institute
Zloženie obsahuje starostlivo vybrané aktívne látky: procapil, pilotantum complex, kofeín a miazgu z brezy, ktoré zaručujú trojitý účinok séra:
- Spomaľuje produkciu dihydrotestosterónu (DHT) - hormónu zodpovedného za skrátenie fázy rastu vlasov, miniaturizáciu vlasových folikulov, ktorej výsledkom je vypadávanie vlasov.
- Zlepšuje mikrocirkuláciu na pokožke hlavy a tým dodáva vlasovým folikulom dostatočné množstvo kyslíka, nevyhnutné vitamíny a živiny. Vlasové folikuly sú dobre vyživované a ich biologická aktivita je stimulovaná a predlžovaná.
- Chráni a regeneruje bunky vlasových folikulov a zlepšuje ich vitalitu čím urýchľuje rast vlasových korienkov. Sérum indukuje rast nových vlasov, spomaľuje procesy starnutia vlasov a predlžuje fázu rastu.
Návod na použitie: Aplikujte malé množstvo séra na suchú alebo navlhčenú pokožku hlavy hneď po jej umytí. Jemne a opatrne masírujte sérum do pokožky a nechajte pôsobiť. Neoplachujte. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku používajte denne po dobu troch mesiacov. Po troch mesiacoch kúry je odporúčaná mesačná prestávka. Aby ste zachovali účinok aj počas tohto obdobia, je odporúčané používať CAPILARTE Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov.
Sérum je určené na lokálne použitie. V prípade kontaktu s očami vypláchnite čistou vodou.