Dermacol Paletka dlhotrvajúcich matných očných tieňov

1×8,8 g

Značka: DERMACOL
  • Veľmi sofistikovaná hodvábna, výborne priľnavá textúra. Výnimočná farebná kombinácia, ktorá je vhodná pre všetky farebné typy. S aplikátorom a zrkadielkom. Vhodné do kabelky.
8,79 ušetríte 2,20 €

Pôvodná cena 10,99 €, zľava 20%

Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Dermacol Paletka dlhotrvajúcich matných očných tieňov 1×8,8 g

X52874

Hlavný popis produktu

 Paletka dlhotrvácnych matných očných tieňov. Zvýraznite krásu svojich očí prirodzeným líčením s paletkou super matných očních tieňov, ktorá obsahuje štyri dokonale zladené odtiene, vďaka ktorým vytvoríte jemné a harmonické líčenie na každý deň.

Očné tiene s hodvábnou a úžasne priľnavou textúrou môžete použiť na tieňovanie očných viečok, vytvorenie linky pozdĺž rias alebo na zvýraznenie obočia. Ikonické balenie  so zrkadlom a  jemným duo aplikátorom je vhodné aj na cesty alebo do kabelky. S touto výnimočnou farebnou kombináciou vytvoríte akýkoľvek look a budete vyzerať vždy skvele.

  • paletka dlhotrvácnych matných očných tieňov od Dermacol
  • farebná kombinácia vhodná pre všetky typy
  • obsahuje štyri dokonale zladené odtiene
  • kompaktné balenie s aplikátorom a zrkadielkom
  • s hodvábnou a úžasne priľnavou textúrou

Dokonalý vzhľad na každú príležitosť s paletkou od značky Dermacol! Paletka dlhotrvácnych matných očných tieňov Dermacol obsahuje štyri dokonale zladené odtiene, s ktorými vytvoríte jemné a sofistikované líčenie na každý deň. Hodvábna a úžasne priľnavá textúra s dlhotrvácnou výdržou sa ľahko nanáša, kombinuje a tieňuje.

Kompaktné balenie s kozmetickým zrkadielkom a duo aplikátorom je vhodné aj na cesty alebo do kabelky. Paletka očných tieňov Dermacol poskytuje výnimočnú farebnú kombináciu vhodnú pre všetky typy!

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.