Dermacol Lash Booster riasenka

1×7,5 ml

Značka: DERMACOL
Vegan, bez parabenov, silikónov a minerálnych olejov.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
10,99
Doprava zadarmo

O produkte

X52880

Naboostujte svoje riasy na maximum. Unikátna riasenka s výnimočným výsledkom. Túžite po nekonečne dlhých riasach, ktoré dodajú vášmu pohľadu zvodnosť?

Riešenie je jednoduché. S našou extra predlžujúcou riasenkou a rastovým sérom na riasy v jednom docielite okamžité optické predĺženie rias až o 30 % iba s jediným produktom. Po 15 dňoch pravidelného používania predĺži vaše riasy až o neuveriteľných 33 %. Okrem rastu podporí tiež objem a pevnosť rias a zároveň zvýrazní aj tie najkratšie, takmer neviditeľné riasy. Vďaka aktívnej látke Biotinoyl GHK budú vaše riasy vyživené a posilnené od korienkov a ich rast bude naozaj nezadržateľný.

  • extra predlžujúca riasenka a rastové sérum na riasy v jednom
  • okamžité optické predĺženie rias
  • pre pevnejšie a dlhšie riasy
  • dodáva pohľadu zvodnosť a maximálne predĺženie
  • vegan, bez parabénov, silikónov a minerálnych olejov

Maximálne predĺženie rias a extra výživa! Maskara Dermacol Lash Booster s unikátnou technológiou spája predlžujúcu riasenku a rastové sérum v jednom. Už po prvej aplikácii zaistí okamžité optické predĺženie rias a zvodný pohľad.

Vďaka aktívnej látke Biotinoyl GHK budú vaše riasy vyživené a posilnené od korienkov a ich rast bude nezadržateľný. Okrem rastu podporí tiež objem a pevnosť rias a zároveň zvýrazní aj tie najkratšie, takmer neviditeľné riasy. Maskaru Dermacol Lash Booster si zamilujete!


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.