Dermacol Brondzujúci a rozjasňujúci puder s tvárenkou

1×10,5 g

Značka: DERMACOL

Dodáva pleti efekt ľahkého opálenia a zdravý vzhľad. V praktickom kompaktnom balení. Prirodzene rozjasňuje pleť, krásne vonia.

9,59
Ušetríte 20%

Pôvodná cena:  11,99 €  ·  zľava 2,40 €

Najnižšia cena pred zľavou: 8.24 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Dermacol Brondzujúci a rozjasňujúci puder s tvárenkou 1×10,5 g

X52869

Hlavný popis produktu

Bronzujúci a rozjasňujúci púder s lícenkou. Kompaktný bronzer s jemným leskom dodá vašej pleti prirodzený opálený vzhľad, ako keby ste sa práve vrátili z dovolenky zo slnečnej pláže. Púdrová textúra so zlatistými a bronzovými mikročasticami odráža slnečné svetlo a vytvára prirodzene rozžiarenú a opálenú pleť.

Tento bronzujúci a rozjasňujúci púder kombinuje zlatisté a bronzujúce odtiene, vďaka ktorým je pleť prirodzene rozjasnená, so zvýraznenými kontúrami. Veľmi ľahká textúra dokonale splynie s pleťou a na tvári pôsobí prirodzene.

  • kompaktný bronzujúcí a rozjasňujúci púder s lícenkou od Dermacol
  • púdrová textúra so zlatistými a bronzujúcimi mikročasticami
  • dodáva efekt jemného opálenia a svieži vzhľad
  • ľahká textúra dokonale splynie s pleťou, pôsobí prirodzene
  • výsledok: pleť je prirodzene rozjasnená, so zvýraznenými kontúrami

Prirodzený opálený vzhľad, ako keby ste sa práve vrátili z dovolenky! Bronzujúcí a rozjasňujúci púder s lícenkou od značky Dermacol so zlatistými a bronzovými mikročasticami odráža slnečné svetlo a vytvára prirodzene rozžiarenú a sviežu pleť. Mimoriadne ľahká textúra dokonale splynie s pokožkou, na tvári pôsobí prirodzene a výsledkom je prirodzene rozjasnená pleť, so zvýraznenými kontúrami.

Kompaktný bronzer s jemným leskom Dermacol v praktickom kompaktnom balení navyše krásne vonia! Pre efekt jemného opálenia a zdravý vzhľad.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.