Dermacol 16H Lip Colour - Dlhotrvajúca farba na pery č.31

1×7,1 ml

Značka: DERMACOL
Dlhotrvajúca farba na pery, tekutá textúra, vydrží až po dobu 16 hodín. Prírodné oleje a vitamín E sa dokonalo postarajú o vaše pery.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
7,89
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X52875

16H dlouhotrvajúca dvojfázová farba na pery a lesk 2v1. Nádherné intenzívne a krycie farby tekutého dlouhotrvajúceho rúžu vytvoria dokonalý vzhľad pier po celý deň nosenia!

Prelomová textúra lesku na pery s vysokou pigmentáciou farby na pery je rychleschnúca a výborne kryje. Krémová textúra dlhotrvajúceho rúžu prilne dokonale k vašim perám a vydrží až 16h. Ultra lesk & jemná starostlivosť v krémovej fáze s rode gold trblietkami vďaka obsahu prírodných vysoko kvalitních olejov, včelích voskov a vitamínu E zabraňuje vysušovániu a pery hydratuje, zvláčňuje, dodá im zvodný lesk a plnosť.

  • odtieň č. 31
  • dlhotrvajúca dvojfázová farba na pery a lesk 2v1
  • prelomová textúra s vysokou pigmentáciou a 16 hodinovou výdržou
  • rýchloschnúci, výborne kryje a vydrží bez rozmazania
  • s obsahom vysoko kvalitných olejov, včelích voskov a vitamínu E

Dlhotrvajúci rúž na pery Dermacol 16H Lip Colour zaistí dokonale krásne pery iba v 2 krokoch! Naneste tenkú vrstvu farebnej bázy na pery a nechajte zaschnúť 1 minútu. Potom naneste priesvitnú bázu pre intenzívny lesk a extra jemnú starostlivosť. 

Rúž vďaka obsahu prírodných, vysoko kvalitných olejov, včelieho vosku a vitamínu E zabraňuje vysušovaniu pier, viditeľne ich hydratuje, zvláčňuje a dodáva im zvodný lesk a plnosť. Rúž na pery Dermacol 16H Lip Colour musíte mať! Pre dlhotrvácne intenzívne farby a nádherne plné pery.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.