DENTALIFE MEDIUM Multipack 8X69g - 24 tyčiniek

8×69g

Značka: DENTALIFE

Doplnkové krmivo pre dospelých psov.

7,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: DENTALIFE MEDIUM Multipack 8X69g - 24 tyčiniek 8×69g

X62242

Hlavný popis produktu

Každodenná starostlivosť o ústnu dutinu

Celková starostlivosť o ústnu dutinu psa pozitívne prispieva k jeho celkovému zdraviu. Odborníci zo spoločnosti Purina® vyvinuli DentaLife®, inovatívnu žuvaciu pochúťku, pri ktorej je vedecky dokázané, že pomáha hĺbkovo vyčistiť aj ťažko dostupné zadné zuby, ktoré sú najviac ohrozené zubným kameňom a povlakom.

Purina® DentaLife® je navrhnuté na každodenné používanie a je veľmi šetrné k ďasnám psa. Každodenné používanie znamená viac času venované čisteniu zubov. Mäkšia textúra šetrná k ďasnám Čistí aj ťažko dostupné zuby Vedecky dokázané, že obmedzuje tvorbu zubného kameňa Pomáha obmedzovať tvorbu zubného povlaku Vyrobené z prírodných surovín a bez prídavku umelých farbív Vyrobené z prírodných surovín* a bez prídavku umelých farbív

Návod na kŕmenie: Pre psa stredného plemena s hmotnosťou od 12 kg do 25 kg: 1 tyčinka denne. Čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Dohliadajte na svojho psa pri podávaní pochúťky. Pre zdravie vášho psa dodržujte návod na kŕmenie a doprajte psovi denne dostatok pohybu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.