CURAPROX CS 5460 Recyklovaná edícia

1×2 ks, zubná kefka

Značka: CURAPROX

Vyrobená zo zvyškov vznikajúcich pri výrobe kefiek a pripomínajúca, že záležať nám má nielen na zdravých ústach, ale aj na zdravom životnom prostredí - to je nová limitka ultra jemných kefiek Curaprox. Neodolateľným farebným spôsobom ukazuje, že jednou z najdôležitejších podmienok zdravého životného prostredia sú dažďové pralesy.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

8,81
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: CURAPROX CS 5460 Recyklovaná edícia 1×2 ks, zubná kefka

X024282

Hlavný popis produktu

Prečo zubní odborníci odporúčajú zubnú kefku CS 5460? Odpoveďou sú dve slová – je šetrná a účinná. Ultra jemné vlákna CUREN® sú husto osadené na hlavičke zubnej kefky, čím kefke dodávajú výnimočnú čistiacu silu. A tiež výborne vyzerá.

Najväčším nepriateľom zubného povlaku je jemnosť vlákien CUREN®. Zubné kefky CS sú naozaj neskutočne jemné a mäkké. Množstvo 5 460 vlákien CUREN® na zubných kefkách CS 5460 ultra soft vytvára neobyčajne hustý a účinný čistiaci povrch. Zatiaľ čo sú vlákna CUREN® šetrné k ďasnám a zubom, na zubný povlak pôsobia veľmi intenzívne. Ktokoľvek, kto raz vyskúša zubnú kefku CS, sa už nebude chcieť rozlúčiť s takýmto spôsobom čistenia.

Zubné kefky CURAPROX nielen predchádzajú poraneniam pri čistení zubov, ale tiež skvelo narúšajú a odstraňujú zubný povlak. Vlákna CUREN® sú pevnejšie ako nylonové a aj pri čistení ostávajú rovnako stabilné ako keď sú suché.

Tieto vlastnosti umožňujú vyrobiť zubné kefky s veľkým množstvom ultra jemných vlákien.

• Šetrné čistenie zubov vďaka vláknam CUREN®

• Účinný čistiaci povrch vďaka husto osadeným vláknam CUREN®

• Niet úniku: kompaktná hlavička kefky je mierne nahnutá

• Osemhranná rúčka kefky pomáha užívateľovi čistiť zuby v správnom uhle


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.