Concept PO2060 Kozmetická ultrazvuková špachtľa PERFECT SKIN

1×1 ks, ultrazvuková špachtľa

Značka: CONCEPT

Vysokofrekvenčná vibrácia, 3 režimy, časovač.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
93,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Concept PO2060 Kozmetická ultrazvuková špachtľa PERFECT SKIN 1×1 ks, ultrazvuková špachtľa

X001130

Hlavný popis produktu

Komplexná starostlivosť o pleť 3v1 Kozmetická špachtľa Concept PO2060 je multifunkčná pomôcka, ktorá pracuje na princípe ultrazvukových vibrácii. Vďaka frekvencii až 42 kHz patrí medzi najvýkonnejšie modely na trhu. Poskytuje 3 režimy ošetrenia (čistenie, spevnenie, hydratácia) zaisťujúca komplexnú starostlivosť o pleť. Je vhodná pre všetky typy pleti a vyplatí sa používať v každom veku. Pomáha s bojom proti akné a predchádza vzniku prvých vrások. Pravidelným používaním zlepšuje kvalitu pleti a posilňuje jej pružnosť. Doprajte si každý deň profesionálnu starostlivosť ako zo salónu.

Efektívne čistenie vďaka vysokofrekvenčným vibráciám 42 kHz V režime čistenie dosahuje špachtľa najvyššiu úroveň vibrácii, tzn. 42 kHz, takže si dobre poradí aj s mastnou a aknóznou pleťou. Vysokofrekvenčné vibrácie prispievajú k efektívnemu odstráneniu odumretých kožných buniek, prebytočného mazu, nečistôt i zvyšku make-upu. Pravidelným používaním predchádza tvorbe akné, pupienkov a čiernych bodiek. Spevnenie pleti pomocou elektrostimulácie Režim Lifting využíva pokročilú technológiu EMS. Ide o elektrickú stimuláciu svalov, ktorá napomáha obnoviť elasticitu pleti, predchádza vzniku vrások a podporuje krvný obeh. Výsledkom je zdravo vyzerajúca, hladká a spevnená pleť.

Prerušované vibrácie prispievajú k účinnému vstrebávaniu krému Režim Moisturizing podporuje hydratáciu pleti a vstrebávaniu živín z kozmetických prípravkov. Vďaka prerušovaným vibráciám dochádza k účinnému zapracovaniu pleťových prípravkov a zvýšeniu ich účinnosti. Vaša pleť bude príjemne zjemnená, rozjasnená a krásne pružná. V tomto režime pohybujte prístrojom rovnako ako u predchádzajúceho režimu Lifting. Funkcia automatického vypnutia sa prispôsobí aktuálnemu režimu Funkcia automatického vypnutia postráži optimálnu dĺžku ošetrenia a zároveň bráni pred nechceným vybitím. V režimoch spevnenie a hydratácia pleti je časovač nastavený na 5 minút, v režime čistenie na 3 minúty. Pokiaľ počas práce prepnete na iný režim, časovač zaháji nové odpočítavanie.

Kvalitné spracovanie ponúka komfortné používanie Ultrazvuková špachtľa PO2060 je ľahká, perfektne padne do ruky a vďaka bezdrôtovému riešeniu ponúka pohodlnú obsluhu. Vodeodolné spracovanie s ochranou IPX6 umožňuje jej čistenie pod tečúcou vodou. Integrovaná Li-Ion batéria sa dobíja pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Plné dobitie trvá len 3 h. Nechýba ani praktické vrecko pre hygienické uloženie. Luxusný design Kozmetická ultrazvuková špachtľa PO2060 je spracovaná v elegantnom čiernom prevedení, ktoré je doplnené o prvky vo farbe rosegold. Je súčasťou designovo zladenej rady Perfect Skin zahrňujúca najvyššie modely pre starostlivosť o vašu pleť.

Technické parametre:

• Režim Cleansing - hĺbkové čistenie pleti pomocí vysokofrekvenčných ultrazvukových vibrácii (až 42 kHz)

• Režim Lifting - spevnenie pleti pomocou elektrostimulácie (EMS)

• Režim Moisturizing - hydratácia pleti a podpora vstrebania živín z kozmetických prípravkov

• Vodeodolnost: IPX6

• Šikovný časovač: Cleansing - 3 min., Lifting - 5 min., Moisturizing - 5 min.

• Intuitívne ovládanie jedným tlačidlom • Frekvencia: 37-42 kHz • Batéria: Li-Ion 500 mAh

• Doba nabíjania: 3 h

• Nabíjanie: USB kábel

• Hmotnosť: 110 g

• Rozmery: 14,8 x 4,4 x 1,6 cm

• Farba: matná čierna + rosegold

• Vrecko na uskladnenie


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.