COLDREX Horúci nápoj Citrón, 14 vreciek
1×14 ks, liek proti chrípke a prechladnutiu
- Cena za 1 ks: 0,84 €
Doprava do Balíkova zadarmo pre všetky objednávky.
- TOP PONUKA
Hlavný popis produktu

Horúci nápoj je určený na krátkodobú liečbu príznakov chrípky a akútnych zápalov horných dýchacích ciest, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolesti v hrdle, bolesti kĺbov a svalov, upchatého nosa, zápalu vedľajších nosových dutín a s ním spojenú bolesť a akútnej katarálne nádchy.
Nápoj je určený pre dospelých a dospievajúcich od 15 rokov s telesnou hmotnosťou nad 50 kg.
Zloženie
Liečivá sú paracetamol 750 mg, fenylefrínium-chlorid 10 mg, kyselina askorbová 60 mg.
Ďalšie zložky sú sacharóza, bezvodá kyselina citrónová, sodná soľ sacharínu, citrónan sodný, chinolínová žltá (E104), citrónová príchuť.

Dávkovanie
Dospelí a dospievajúci od 15 rokov s telesnou hmotnosťou nad 50 kg:
1 vrecko každých 4-6 hodín, podľa potreby.
Medzi dávkami je potrebné dodržiavať minimálny interval 4 hodiny.
Maximálna jednotlivá dávka je 1 vrecko. Neužíva sa viac ako 4 vrecká počas 24 hodín. Neprekračujte odporučené dávkovanie.
Deti a dospievajúci do 15 rokov
Vzhľadom na obsah liečiva liek sa nemá používať pre deti do 15 rokov.
Použitie


Upozornenie
Užívanie vyšších než odporučených dávok môže viesť k riziku závažneho poškodenia funkcie pečene. Neužívajte spolu s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Predávkovanie paracetamolom môže spôsobiť vážne poškodenie až zlyhanie funkcie pečene. V prípade predávkovania je nevyhnutná okamžitá lekárska pomoc, aj keď nie sú prítomné žiadne príznaky predávkovania.
Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
- SKU
- 0377E
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.
Kategórie produktov
Hodnotenia a recenzie zákazníkov
Veronika - Účinný
- Rýchla úľava
- Chuť
- Vyššia cena
Veronika - Chuť
- Rýchla úľava
- Vyššia cena, ale to privšetkých horúcich napojoch
Vladislav Výrobok zodpovedá popisu je fajn.
- Účinnosť a rýchlosť pôsobenia
- Nič










