Christian Dior Diorshow Pump´N´Volume

1×6 set, líčiace potreby

Prvá stlačiteľná maskara od Dioru má vylepšenú formulu, ktorá ponúka okamžitý objem XXL a zdvihnuté riasy, ktoré sa zdajú znásobené.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

38,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X44262

Christian Dior Diorshow Pump´N´Volume
riasenka 6 g + rúž Mini Rouge 999 1,5 g
Christian Dior je príbeh osudom ťažko skúseného človeka, ktorému naplánovali kariéru diplomata a on urobil „revolúciu“ v módnom a kozmetickom priemysle. Významný zlom v kariére začína v momente, keď ukáže svoje módne návrhy francúzskej smotánke a to je jeho vstupenka do módneho priemyslu.
Christian Dior sa objavil na módnom nebi a okamžite zažiaril
Stačilo zobrať nožnice, skrátiť sukne a oslobodiť nohy Francúzok. Slovné spojenie „New Look“ si našlo miesto v slovníku práve vďaka Diorovi, ktorý svojou kvetinovou kolekciou poslal nevkusné vojnové oblečenie pre dámy do „módneho neba“. Kolekcia New Look obstála aj na audiencii u anglickej kráľovnej a fascinovala New York.
Šokoval vo svete módy a rovnaký triumf sa mu podaril vo voňavkárskom a kozmetickom priemysle. Francúzska značka Christian Dior ponúka sýte orientálne aj svieže vône, moderné experimenty i osvedčenú klasiku pre svojich konzervatívnych zákazníkov. V portfóliu značky Christian Dior nájdete tiež špičkové produkty pre starostlivosť o pleť a dekoratívnu kozmetiku, všetko navrhnuté s využitím najmodernejších vedeckých poznatkov a v spolupráci so svetovými vizážistami a módnymi návrhármi.
Dnes je pre nás značka Christian Dior symbolom kvality a luxusu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.