Chloé Love Story

1×1 set, parfumovaná voda 75 ml + telové mlieko 100 ml

Značka: CHLOÉ
Vypočujte si zamilovaný príbeh naplnený tými najkrajšími slovami a citmi s vôňou parfumovanej vody pre ženy Chloé Love Story.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

62,29
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X44840

Vôňa, ktorá sa inšpirovala nočnou atmosférou jedného z najromantickejších miest sveta — Paríža, bola na trh uvedená v roku 2014. Asi vás ani neprekvapí, že za svojím elegantným designom flakónika táto jedinečná kvetinová vôňa ukrýva učinený gejzír nežnosti a ženskosti. Zažite aj vy svoj dokonalý romantický príbeh so zmyselnou, jemnou kvetinovou vonnou kompozíciou, ktorá nenechá žiadneho muža chladným.

Elegantná kvetinová vôňa

Zamilujte sa do pocitu, ktorý s vôňou parfumovanej vody získate. Zahaľte sa do čarovného závoja popretkávaného tými najkrajšími kvetinami. Zo začiatku na vás však rozkvitnutá záhrada nečaká, sviežosť vášmu telu dodá osviežujúci citrón, bergamot, grep, štavnatá hruška a vôňa neroli. Po tom, čo úvodné tóny odznejú, sa ocitnete v ríši kvetín. Vaše telo prevonia madagaskarský jazmín, kvet pomarančovníka, ktorý je kľúčovou zložkou vône spoločne s ružou, sladkou broskyňou a čiernou ríbezlou. Záverečné tóny, ktoré poodhalia vašu zmyselnú stránku, patria hrejivému drevu, pačuli a pižmu. Už ste sa zamilovali do vône parfumovanej vody Chloé Love Story?


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.