CHICCO Sterilizátor elektrický parný s funkciou sušenia

1×1 ks, elektrický sterlizátor

Značka: CHICCO

Sterilizátor s funkciou sušenia zaručuje dezinfenkciu dojčenských fliaš a iných predmetov vďaka sterilizačným schopnostiam prirodzenej pary. Je to najpokročilejšie riešenie ako sterilizovať rýchlo, prirodzene a efektívne už za 5 minút

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

115,99
Doprava zadarmo

O produkte: CHICCO Sterilizátor elektrický parný s funkciou sušenia 1×1 ks, elektrický sterlizátor

X67431

Hlavný popis produktu

Sterilizátor s funkciou sušenia zaručuje dezinfenkciu dojčenských fliaš a iných predmetov vďaka sterilizačným schopnostiam prirodzenej pary. Je to najpokročilejšie riešenie ako sterilizovať rýchlo, prirodzene a efektívne už za 5 minút. Zmestí sa doň až 6 fliaš a príslušenstvo. Nadštandardná funkcia sušenia je okrem toho zárukou odstránenia kvapiek a zvyškov vlhkosti a kondenzátov. Dá sa jednoducho a intuitívne naprogramovať na dotykovom paneli. Môžete si vybrať sterilizáciu alebo sterilizáciu a sušenie počas jedného programu, alebo či budete fľaše iba sušiť. Všetky úkony sú bezpečné vďaka integrovanému filtru, ktorý zabraňuje vniknutiu prachových častíc a nečistôt behom sušenia.

Na výber sú dve konfigurácie: FULL – pri plnom vyťažení, ideálna funkcia na sterilizovanie a/alebo sušenie viacerých dojčenských fliaš alebo iných predmetov COMPACT umožňuje sterilizovanie a/alebo sušenie malých predmetov ako cumlíkov a cumlíkov na fľaše. Okrem toho ohrievacia vložka s keramickým povrchom zabraňuje sčernaniu v súvislosti s tvorbou vodného kameňa. Automaticky upozorní, keď je čas na odvápnenie a vyčistenie výrobku a výmenu filtru.

Vlastnosti:

- odstraňuje 99,9 % škodlivých domácích baktérii

- zaručená ochrana po dobu 24 hod (ak je kryt zatvorený)

- 4 programy vo verzii FULL alebo COMPACT

- funkcia odloženého štartu o 2 hodiny

- pokročilý filter

- funkcia sušenia zabraňuje usadzovaniu vlhkosti vo vnútri fliaš

- upozornenie na odvápnenie


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.