Cestovná mini práčka Adler AD 8051

Značka: ADLER

Cestovná mini práčka Adler AD8051 je ideálna pre dlhšie rodinné výlety

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Cestovná mini práčka Adler AD 8051

d1b060f3-166a-4ad6-91a8-34fc50c656d8

Hlavný popis produktu

Cestovná mini práčka Adler AD8051 je ideálna pre dlhšie rodinné výlety. Ľahko sa zmestí do kufra alebo karavanu. Vďaka tichej a efektívnej práci vynikajúco funguje v malých bytoch či na chatách. Váži iba 6 kg, ale operie až 3 kg oblečenia. Dosahuje maximálny výkon 400 W, čo stačí na pranie odevov používaných pri športe alebo práci na záhrade. Práčka je navrhnutá na čo najmenšiu spotrebu vody a energie a je dobrým vybavením pre tých, ktorí si cenia čistotu a aktivitu súčasne. Má tiež funkciu odstreďovania, ktorú môžete použiť po vypraní odevov a vypustení vody.
Nie vždy je možné mať prístup k štandardnej práčke, keď potrebujete vyprať oblečenie. Takýto prípad sa môže objaviť počas dlhšej cesty, kempingu alebo dokonca doma, keď sa vám pokazí štandardná práčka. Niekedy sa tiež stane, že musíte rýchlo oprať menšie veci a spustenie klasickej práčky je neekologické a nehospodárne. Vo všetkých týchto prípadoch je mini práčka Adler AD8051 dokonalým riešením.

Charakteristika a technické údaje:
Ľahký kompaktný stroj
Ideálne pre malé byty, letné domy, na cesty
Funkcia odstreďovania
Prací program (15 min.)
Nízka spotreba vody a energie
Jednoduché ovládanie
Vypúšťacia hadica
Kapacita prania: do 3 kg
Odstreďovacia kapacita: 1 kg
Umývací výkon nom./max 150W / 400W
Výkon odstreďovania max 580 W
Vonkajšie rozmery 360x370x530 mm , vnútorné rozmery 320x330x260 mm

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Pozn.: Ochrana proti prehriatiu (po skončení pracieho cyklu, tj. pranie 15min + odstredenie 5min je nutné prístroj nechať vychladnúť po dobu minimálne 30 minút, v opačnom prípade môže dôjsť k odstaveniu prístroja tepelnou ochranou. Opätovné spustenie prístroja bude možné približne po 30 minútach).
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.