Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360

1×1 ks, pohlcovač vlhkosti

Značka: CERESIT
5.0

Revolúcia v pohlcovaní vlhkosti. Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°, nový systém pohlcovania vlhkosti od spoločnosti Henkel optimalizuje nadmernú vlhkosť vzduchu prostredníctvom 360° cirkulácie vzduchu. Zaisťuje tak vysoký účinok pohlcovania vlhkosti a neutralizuje zápach, nastavuje nové štandardy.

16,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360 1×1 ks, pohlcovač vlhkosti

X42050

Hlavný popis produktu

CERESIT STOP VLHKOSTI AERO 360°C
Revolúcia v pohlcovaní vlhkosti.

  • Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°, nový systém pohlcovania vlhkosti od spoločnosti Henkel optimalizuje nadmernú vlhkosť vzduchu prostredníctvom 360° cirkulácie vzduchu. Zaisťuje tak vysoký účinok pohlcovania vlhkosti a neutralizuje zápach, nastavuje nové štandardy.
  • UNIKÁTNA 360° CIRKULÁCIA VZDUCHU
  • Systém AERO 360° funguje na fyzikálnom princípe - čím väčší je kontakt tablety so vzduchom, tým väčší je jej absorpčný účinok. Aerodynamický tvar prístroja má unikátny 360° vzdušný otvor na prúdenie vzduchu, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu okolo a cez tabletu.
  • Ultra absorpčné tablety majú členitý tvar, vďaka ktorému je kontaktná plocha tablety so vzduchom väčšia, čím sa zvyšuje účinnosť pohlcovania. To vedie k nárastu účinnosti až o 40%.*
  • Ceresit AERO 360° nepotrebuje na svoju činnosť žiadnu energiu.
  • Prístroj okamžite po vložení tablety začne vstrebávať nadbytočnú vlhkosť zo vzduchu. Tableta AERO 360° používaním postupne zmenšuje svoj objem a keď úplne zmizne, je nutné vložiť novú. Tekutinu po úplnom rozpustení tablety vylejte zo zásobníka.
  • Ceresit AERO 360° nepotrebuje na svoju činnosti energiu ani vašu kontrolu - pracuje úplne samostatne a bezpečne. Predstavuje riešenie problému s vlhkosťou, ktoré je ohľaduplné k životnému prostrediu!


Trvanlivosť:
tableta AERO 360° vydrží v miestnosti do 20m2 až 3 mesiace**.
**v závislosti od relatívnej vlhkosti vzduchu a teploty v miestnosti


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.