CENTRUM Silver 50+, 100 tabliet

1x100 tbl, multivitamín pre 50+ s vitamínmi a minerálmi

Značka: CENTRUM

Centrum Silver multivitamín s obsahom vitamínov a minerálov pre osoby 50+. Podporuje vitlalitu, imunitu a zdravie očí a kostí. Bez lepku a cukru.

23,39
Ušetríte 15%

Pôvodná cena:  27,49 €  ·  zľava 4,10 €

Najnižšia cena pred zľavou: 27.49 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: CENTRUM Silver 50+, 100 tabliet 1x100 tbl, multivitamín pre 50+ s vitamínmi a minerálmi

X015446

Vysoko kvalitné výživové zloženie pre dospelých nad 50 rokov

Ľudia vo veku nad 50 rokov majú špeciálne výživové potreby. Preto má prípravok Centrum Silver vyvážené zloženie špeciálne vyvinuté tak, aby tieto potreby spĺňalo. Vhodným spôsobom dopĺňa stravu a vytvára tak dobrý základ pre fyzickú pohodu ľudí starších ako 50 rokov.

Vitamín B1 prispieva k správnej funkcii srdca.

Vitamíny A, B2 a zinok prispievajú k udržaniu dobrého stavu zraku.

Vápnik spolu s vitamínom D a vitamínom K prispievajú k udržaniu zdravých kostí.

Špeciálne zloženie pre osoby nad 50 rokov

  • vysoko kvalitný doplnok stravy so špeciálnym zložením pre osoby nad 50 rokov
  • pomáha k Vašej každodennej vitalite - obsahuje vitamíny skupiny B (B1, B2, B6, B12), mangán, horčík a fosfor, ktoré prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu, železo prispievajúce v tele k normálnemu prenosu kyslíka a meď prispievajúca k normálnemu prenosu železa v tele
  • obsahuje tiež prispôsobené množstvo vitamínov A, C a D, medi, selénu a zinku, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, a teda podporujú Váš imunitný systém
  • pre zdravie Vašich očí – kľúčové živiny vitamín A, vitamín B2 a zinok obsiahnuté v multivitamíne Centrum Silver prispievajú k udržaniu normálneho stavu zraku
  • pre zdravie Vašich kostí - je veľmi dôležité sa tiež starať o svoj vnútorný oporný systém - kombinácia vápnika, vitamínu D a vitamínu K prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí
  • doplnok, ktorý vhodným spôsobom obohacuje stravu o základné, vysoko kvalitné vitamíny, minerály a stopové prvky
  • kompletný od A až po Železo

Odporúčané dávkovanie

Ako doplnok k Vašej strave užívajte 1 tabletu denne a zapite ju. V prípade potreby môžete tabletu rozpoliť. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Prípravok Centrum Silver je bez cukru a je vhodný pre osoby s neznášanlivosťou lepku. Rôznorodá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité.

Filozofia značky Centrum

Zameranie na zdravú výživu už desiatky rokov

Doplnky stravy Centrum pre Vaše každodenné celkové zdravie a pohodu. Hlavnými prednosťami, ktoré pri vývoji každého prípravku Centrum uplatňujeme, sú odborné znalosti,  vytrvalosť a vysoká precíznosť.

Motivácia nášho zakladateľa doktora Ellenbogena poskytnúť ľuďom tú najlepšiu výživovú podporu je aj naďalej stredobodom celej značky Centrum. Od vytvorenia prvého prípravku Centrum od A až po Železo sme na základe vedeckých poznatkov o výžive a strave vytvorili už celý rad ďalších prípravkov, ktoré obsahujú starostlivo vybrané vitamíny, minerály a stopové prvky, a prispievajú tak k splneniu základných výživových potrieb nášho tela. Vždy uplatňujeme a spĺňame tie najvyššie kvalitatívne normy. Vďaka starostlivo vybraným a vysoko kvalitným vitamínom, minerálom a stopovým prvkom je Centrum dôveryhodnou značkou: doplnenie výživy Vašej každodennej stravy dnes aj v budúcnosti.

Zloženie bolo starostlivo vytvorené

Aby bolo zloženie ideálne, musí každá zložka spĺňať prísne kvalitatívne normy a prejsť dôkladným hodnotením a výberom tak, aby výsledok naplnil naše najväčšie očakávania. Dokonalá rovnováha je základom zloženia všetkých prípravkov Centrum. Naši odborníci pri hodnotení zvažujú najnovšie vedecké poznatky a starostlivo vyberajú zodpovedajúce živiny (vitamíny, minerály a stopové prvky), ktoré sú pre danú oblasť potrebné. Starostlivo vyberajú a kombinujú až 29 základných živín tak, aby vytvorili optimálne zloženie.

Upozornenie

Doplnky stravy. 1 tableta denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Zloženie

V jednej tablete výrobok obsahuje: Vitamín A (50 % ako betakarotén) 800 mcg (100 % *), Vitamín C 120 mg (150 % *), Vitamín E (alfa-TE) 18 mg (150 % *), Vitamín K 30 mcg (40 % *), Vitamín B1 1,65 mg (150 % *), Vitamín B2 2,1 mg (150 % *), Vitamín B6 2,1 mg (150 % *), Vitamín B12 3 mcg (120 %) *), Vitamín D 5 mcg (100 % *), Biotín 75 mcg (150 %*), Kyselina listová 300 mcg (150 %*), Niacín 24 mg (150 %*), Kyselinu pantoténovú 9 mg (150 %*) , Vápnik 162 mg (20 %*), Fosfor 125 mg (18 %*), Horčík 100 mg (27 %*), Jód 100 mcg (67 %*), Meď 500 mcg (50 %), Mangán 2 mg (100 %*), Chróm 40 mcg (100 %*), Molybdén 50 mcg (100 %*), Selén 30 mcg (55 %*), Zinok 5 mg (50 %*), Železo 2,1 mg (15 %*) .
Produkt ďalej obsahuje: hydrogénfosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, plnidlá: mikrokryštalickú celulózu, hydroxypropylmetylcelulózu, polydextrózu, chlorid draselný, protispekavé látky: oxid kremičitý, talok, vitamín C, vitamín E) stabilizátor: polyvinylpyrlidon, nikotínamid D-pantoténán vápenatý, oxid zinočnatý, síran mangánatý, emulgátor: horečnaté soli mastných kyselín, vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), želatínu, želatínu, kokosový a palmový olej), síran meďnatý, vitamín A (retinyl-acetát), kyselinu listovú (pteroylmonoglutámovú), chlorid chromitý, molybdénan sodný, jodid draselný, selénan sodný, biotín (D-biotín), vitamín: butyl ), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B12 (cyanokobalamín), košenilu, rastlinnú uhlíkovú čerň.

* RHP - referenčná hodnota príjmu

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.