Celiane bezlepkové raňajkové sušienky čokoládové so semienkami

1×150 g, raňajkové sušienky

Bezlekové raňajkové sušienky z dielne francúzskeho špecialistu na bezlepkové potraviny Celiane Glutenfree. Plné semienok a s kúskami pravej bio čokolády. A určite si ich môžete vychutnať aj inokedy ako len na raňajky.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

4,59
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Celiane bezlepkové raňajkové sušienky čokoládové so semienkami 1×150 g, raňajkové sušienky

X68533

Hlavný popis produktu

Jemné a lahodné raňajkové sušienky Celiane Glutenfree. Celozrnné, ľahko stráviteľné, chutné, s kúskami lahodnej domácej čokolády. Ideálne pre vaše raňajky doma aj na cestách, pomôžu vám doplniť energiu na správny začiatok dňa. Skvelé ako svačina alebo na doplnenie energie kedykoľvek počas dňa. V bio kvalite, z ryžovej a pohánkovej múky, sladené trstinovým cukrom a kukuričným glukózovým sirupom, s veľkými kúskami lahodnej domácej čokolády a spústou slnečnicových semienok. Radosť zahryznúť si.

Zloženie: Ryžová múka*, čokoládové lupienky* 13,6 % (kakao*, trstinový cukor*, kakaové maslo*), palmový olej*, kukuričný škrob*, kukuričná múka*, glukózový sirup* (kukurica), blond trstinový cukor*, pohánka múka*, slnečnicové semienka* 4,9 %, ryžový proteín*, proso* 3,4 %, med*, kakaový prášok*, prírodná aróma*, morská soľ,: lecitín (slnečnicový), prášok do pečiva. * Ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.