CARNOMED KARNOZIN EXTRA PURE&STRONG 100CPS

1×100 cps

Značka: CARNOMED
Karnozín EXTRA je funkčný výživový doplnok, ktorý obnovuje plnú funkciu buniek a predlžuje ich životnosť, znižuje hladinu oxidačného stresu, poskytuje najvyššiu antioxidačnú ochranu, znižuje únavu, zlepšuje koncentráciu a pamäť, spomaľuje starnutie.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

49,89
Doprava zadarmo

O produkte

X99709

Antioxidačný mechanizmus karnozínu spočíva v chelatovaní ťažkých kovov. Z metabolických účinkov karnozínu vyplývajú aj možnosti jeho využitia v klinickej medicíne pri ateroskleróze, rakovine, cukrovke a gastrointestinálnych ochoreniach. Prítomnosť karnozínu v tele zabezpečí maximálnu efektivitu organizmu pri delení buniek, chráni ho pre oxidáciou DNA a likviduje voľné radikály, urýchľuje hojenie rán a spojivového tkaniva, zvyšuje športový výkon, chráni mozog vznikom Alzheimerovej choroby, zlepšuje schopnosti logického myslenia, pamäť ako aj priestorové myslenie, naviac bol zlepšený čas reakcie ako aj celková rýchlosť a presnosť spracovania dát v mozgu. 1 KAPSULA OBSAHUJE: Karnozín 250 mg d-alfa-tokoferol sukcinát (zodpovedá 16 mg vitamínu E) 40 mg L-karnitín 40 mg Koenzým Q10 20 mg Extrakt z čučoriedok 20 mg Extrakt z plodov vinnej révy 20 mg * Denná dávka nie je stanovená NEOBSAHUJE: Glutén, kvasnice, pšenicu, kukuricu, vajíčka, prídavný cukor, škrob, konzervačné látky, arašídové alebo iné orechy, ryby alebo kôrovce, zložky živočíšneho pôvodu.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Dospelí: 2 kapsule denne, v dvoch dávkach, zapiť dostatočným množstvom tekutiny

UPOZORNENIE: Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Podávanie Karnozínu EXTRA tehotným a dojčiacim matkám konzultujte s Vašim lekárom. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

SKLADOVANIE: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste pri teplote do 25°C. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.