Carbonex

1×12 tbl, energetické tablety

Značka: NUTREND

CARBONEX predstavuje ďalšiu alternatívu pre príjem kvalitnej energie. Tieto energetické tablety sú obohatené o kofeín (podporuje koncentráciu), L-karnozín (napomáha zlepšeniu vytrvalostného výkonu a sily), vitamín C (silný antioxidant), horčík, L-alanín a BCAA (v pomere 2: 1: 1). Tabletu stačí rozhrýzť alebo nechať rozpustiť v ústach. Veľmi rýchlo a ľahko sa vstrebáva z tráviaceho traktu a vďaka prevahe jednoduchých cukrov zaisťuje rýchle doplnenie energie.

9,29
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Carbonex 1×12 tbl, energetické tablety

X27663

Hlavný popis produktu

Prevaha rýchlo využiteľnej formy energie. Celkový efekt sa umocňuje rozpustením tabliet v ústach, kedy dochádza k prestupu účinných látok cez sliznicu.

CARBONEX s cukrami a sladidlami je určený pre: okamžité dodanie rýchle využiteľnej energie. Riešenie a predchádzanie energetických kríz pri fyzickom výkone.


vitamín C- prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
BCAA v optimálnom pomere 2: 1: 1
praktické jednorazové balenie tabliet
rýchly nástup účinku vďaka rozpúšťaniu v ústach
CARBONEX odporúčané dávkovanie: v prípade potreby rozhryzte 1-2 tablety. Nie je vhodné užívať viac ako 2 tablety v priebehu 1 hodiny. Maximálna denná dávka: 4 tablety. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!
CARBONEX použitie: tabletu rozhrýzť alebo nechať rozplynúť v ústach, zapiť dostatočným množstvom nápoja. Po otvorení vrecka je výrobok určený k okamžitej spotrebe.

Upozornenie: Výživový doplnok pre športovcov. Obsahuje kofeín (31,2 mg / 4 tablety) - nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy.

Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov