Canpol babies Sada fliaš na uskladnenie materského mlieka 3x120ml

1×1ks, sada fliaš

Materské mlieko je cennou a najlepšou potravou pre bábätko od prvých dní života. Vieme aj to, s akými výzvami a ťažkosťami sa musí mama počas dojčenia potýkať, preto bola vytvorená súprava detských fliaš .

8,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Canpol babies Sada fliaš na uskladnenie materského mlieka 3x120ml 1×1ks, sada fliaš

X020451

Hlavný popis produktu

Sada fliaš Canpol babies na uskladnenie materského mlieka sa dá použiť priamo s odsávačkami mlieka, čo vám umožní odsať, uložiť, zohriať a kŕmiť vaše dieťa materským mliekom pomocou rovnakej fľaše. Vďaka tomu nepríde nazmar ani kvapka hodnotného jedla. Vďaka tomu nie je potrebné prelievať odsaté mlieko do špeciálnych vrecúšok, vďaka čomu je úspornejšie a menej sa umýva. Fľaše je možné umývať v umývačke riadu, dezinfikovať v sterilizátore a ohrievať v mikrovlnnej rúre alebo ohrievači fliaš.
Fľaše sú vyrobené z materiálu, ktorý umožňuje uchovanie blahodarných vlastností materského mlieka a jeho bezpečné skladovanie v chladničke alebo mrazničke až po dobu 6 mesiacov.
Jasná a presná stupnica uľahčuje kontrolu množstva odsatého mlieka.
Sada obsahuje aj uzávery a kryty pre pevné uzavretie.
Fľaša je kompatibilná so všetkými cumlíkmi na kŕmenie Canpol babies. Sada fliaš Canpol babies na uskladnenie materského mlieka je skvelým pomocníkom pri dojčení. Boli vytvorené pre bezpečné a dlhodobé skladovanie odsatého mlieka, aby mamičkám poskytli komfort v situáciách, keď musia odísť z domu a nechať dieťa v opatere inej osoby alebo pri prechodnom nedostatku mlieka.
Jedna fľaša na odsávanie, uskladnenie, zmrazovanie, ohrievanie a kŕmenie mlieka.
Bezpečné skladovanie v chladničke alebo mrazničke až 6 mesiacov.
Praktická a pohodlná – možné použiť v ohrievači fliaš, mikrovlnnej rúre alebo umývačke riadu.
Žiadne prelievanie – ani kvapka hodnotného mlieka nevyjde nazmar.
Tesné zatváranie.
Kompatibilné so všetkými odsávačkami materského mlieka a cumlíkmi na kŕmenie Canpol babies.
Návod na použitie:
Pred použitím nádob si dôkladne umyte ruky.
Pred odsávaním materského mlieka si označte veko nádoby. Vždy kŕmte dieťa tým mliekom, ktoré má najstarší dátum.
POZOR! Pre zaistenie hygieny sa nedotýkajte vnútra nádoby.
Nalejte mlieko do otvorenej nádoby. Neprekračujte hranicu kapacity 120 ml. Pre uzatvorenie nádoby spojte šróbovaciu misku a disk.
Pred prvým použitím si prečítajte návod na použitie.
Pred prvým použitím výrobok rozoberte a vyčistite, potom vložte súčasti na 5 minút do vriacej vody. Ide o zaistenie hygieny. Pred každým ďalším použitím dôkladne očistite, aby bola zaistená hygiena. Pred každým použitím umyte všetky odnímateľné časti v teplej vode s jemným umývacím prostriedkom, a potom dobre opláchnite. Zalejte vriacou vodou. Všetky časti dôkladne umyte čistou vodou, vrátane oblastí, ktoré môžu byť neviditeľné, ale kadiaľ prešli potraviny, aby ste odstránili prípadné zvyšky jedla. Po použití vyjmite zvyšné potraviny z nádoby opláchnite, umyte a vydezinfikujte v parnom/elektrickom sterilizátore alebo vo vriacej vode. Nádobu je možné umývať v umývačke riadu (max. teplota 60℃). Vriaca a tvrdá voda môže spôsobiť vodný kameň. Nepoužívajte žiadne antibakteriálne látky. Nevkladajte výrobok do horúcej rúry ani nezohrievajte v plynovom/elektrickom sporáku.
Varovanie! Pred každým použitím dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo slabosti vyhoďte. Tento výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosah detí, keď sa nepoužíva. Pred kŕmením VŽDY skontrolujte teplotu jedla. Pri používaní nádob dodržujte maximálnu hygienu. Odsaté mlieko NIKDY neprevárajte. NEPRIDÁVAJTE čerstvé mlieko do rozmrazeného mlieka. Nezmrazujte znovu už rozmrazené mlieko. NIKDY neplňte nádobu horúcimi tekutinami. Tento výrobok používajte vždy pod dohľadom dospelej osoby. Len pre použitie s materským mliekom. Nesmie sa používať na miešanie umelého mlieka.
Dojčenská fľaša zodpovedá požiadavkám:
Nariadenia Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požiadavky na materiály a predmety určené pre styk s potravinami
Nariadenia Komisie (EU) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených pre styk s potravinami
EN 14350-1 - Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie pre pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky
EN 14350-2 - Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie pre pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.