Canpol babies Cumlík 100% silikónový symetrický 6-12m biely

1×1ks, silikónový cumlík

100% silikónový cumlík vaše bábätko uvoľní a upokojí. Cumlík je výnimočne mäkký a ľahký a neotlačí sa na tvári dieťaťa. Vyrobené zo 100% hypoalergénneho silikónu – bez chuti a zápachu.

Varianty podľa farby
4,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Canpol babies Cumlík 100% silikónový symetrický 6-12m biely 1×1ks, silikónový cumlík

X020468

Hlavný popis produktu

Mäkká elastická špička symetrického tvaru dobre padne do úst dieťaťa bez ohľadu na to, ako je umiestnená a jej tvar je považovaný za najprirodzenejší. Symetrická špička cumlíka je pre väčšinu detí najľahšie prijateľná. Vyrobené výhradne z jedného kusu pružného silikónu, ktorý je veľmi odolný, nedeformuje sa, nevysychá a nefarbí. Cumlík je príjemný k pokožke vďaka hodvábne jemnému silikónovému povlaku. Špeciálne navrhnutý tvar štítku sa dobre prispôsobí tvári dieťaťa a umožňuje ľahké dýchanie nosom.

Ďalšie ventilačné otvory zaisťujú dostatočný prívod vzduchu a zabraňujú podráždeniu pokožky. 100% Silikónový cumlík Canpol babies je hygienický a bezpečný, ľahko sa udržuje v čistote - možno ho dezinfikovať vo vriacej vode, v sterilizátore a tiež v priloženom puzdre na dezinfekciu v mikrovlnnej rúre. Symetrický cumlík Canpol babies je ľahký a pre dieťa pohodlný na držanie v ústach, perfektne padne do malých úst dieťaťa a po vychladení v chladničke bábätko ešte rýchlejšie a efektívnejšie upokojí napríklad pri prerezávaní zúbkov. Symetrický 100% silikónový cumlík Canpol babies má špeciálny otvor, na ktorý je možné pripevniť stuhu alebo retiazku, chráni cumlík aj pred stratou alebo pádom na zem a zašpinením. 100% silikónový cumlík Canpol babies odporúča 93% rodičov.*

*Na základe prieskumu spokojnosti zákazníkov vykonaného Difrax.com v decembri 2017.

Vyrobené zo 100% silikónu - celosilikónový cumlík.
Jednodielny design - vyrobené z jedného kusu pružného silikónu.
Hypoalergénny silikón - bez chuti a zápachu.
Výnimočne mäkký a ľahký, neobtlačuje sa na tvári dieťaťa.

95 % detí tento cumlík ľahko prijíma.*
*Založené na IRI/2020.

Profilovaný tvar – umožňuje voľné dýchanie a zabraňuje podráždeniu pokožky.
Výnimočne hygienický a bezpečný – ľahko sa udržuje v čistote.
Puzdro na jednoduchú a rýchlu dezinfekciu v mikrovlnnej rúre.
Chladený v chladničke prinesie upokojenie pri prerezávaní zúbkov pre vaše bábätko ešte rýchlejšie a efektívnejšie.

Vyrobené z bezpečného materiálu bez bisfenolu A.
Vhodné pre deti od prvých okamihov života po 6 mesiacov.

Návod na použitie:
Pred prvým použitím produkt povarte 5 minút v horúcej vode. Potom po vychladnutí vytlačte zvyšnú vodu, kvôli zabezpečeniu hygieny. Pred každým použitím cumlík umyte teplou vodou. Prelejte vriacou vodou. Cumlík je možné dezinfikovať v parných/elektrických sterilizátoroch alebo v priloženom puzdre podľa dodaného návodu. Na čistenie nepoužívajte antibakteriálne alebo abrazívne čistiace prostriedky. Príliš vysoké koncentrácie čistiacich prostriedkov môžu cumlík poškodiť. Neumývajte cumlík v umývačke riadu. Neponárajte cumlík do žiadnej sladkej tekutiny alebo liekov, pretože to môže spôsobiť zubný kaz. Aby ste zaistili pohodlie a bezpečie vášho bábätka, vymieňajte cumlík každé 1-2 mesiace. Pokiaľ si dieťa vloží celý cumlík do úst, NEPREDPAĎAJTE panike. Cumlík je navrhnutý tak, aby ho dieťa nemohlo prehltnúť. Akonáhle si všimnete, že vaše dieťa vložilo do úst celý cumlík, vyberte ho čo najšetrnejšie. Uchovávajte cumlík v čistom, suchom a uzavretom puzdre.

Doplňujúce informácie:
100% silikónový symetrický cumlík Canpol babies je výnimočne mäkký a ľahký, neobtlačuje sa na tvári dieťaťa. Hygienický a bezpečný - ľahko sa udržuje v čistote.

Symetrický cumlík Canpol babies je vyrobený zo 100% silikónu, neobtlačuje sa na tvári bábätka. Výnimočne mäkká špička cumlíka - deti ľahko prijímajú. Prečítajte si tu pokyny na dezinfekciu v kapsuli:
1. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte puzdro v teplej vode s jemným saponátom, dôkladne opláchnite.
2. Na dno kapsule nalejte 25 ml prevarenej vody. DÔLEŽITÉ Pridanie príliš malého množstva vody môže poškodiť puzdro. Pridanie príliš veľkého množstva vody môže spôsobiť nevhodnú dezinfekciu.
3. Vložte cumlíky do puzdra.
4. Nasaďte veko a pevne zatvorte.
5. Uzavreté puzdro vložte do mikrovlnnej rúry.
6. Pri mikrovlnných rúrach 750-1000W je doba dezinfekcie 2 minúty. Neprekračujte dobu dezinfekcie.

Dôležité upozornenie! Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!

• Puzdro by malo byť počas dezinfekcie umiestnené na rovnom povrchu.
• Pred vybratím z mikrovlnnej rúry vždy počkajte aspoň 5 minút, kým puzdro vychladne. Pri vyberaní a otváraní buďte opatrní.
• Vylejte zostávajúcu vodu z puzdra cez určený otvor, opláchnite a osušte.
• Buďte obzvlášť opatrní pri vyberaní dezinfikovaných cumlíkov, pretože môžu byť horúce.
• Počas dezinfekcie sa môže do cumlíka dostať voda. Pred použitím cumlíka odstráňte vodu.
• Pred ďalšou dezinfekciou počkajte 15 minút, aby puzdro úplne vychladlo.

VAROVANIE!
Pred každým použitím výrobok starostlivo skontrolujte. Zatiahnite za cumlík všetkými smermi. Pokiaľ javia akékoľvek známky poškodenia, výrobok zlikvidujte. Nenechávajte cumlík na priamom slnku, v blízkosti zdrojov tepla alebo v dezinfekčnom prostriedku („sterilizačnom“ roztoku) dlhšie, než sa odporúča, mohlo by dôjsť k poškodeniu. Odporúčame používanie cumlíka ukončiť do 3 rokov veku dieťaťa.

Silikónový cumlík zodpovedá požiadavkám:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov
EN 1400 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Cumlíky pre dojčatá a malé deti - Časť 1: Všeobecné bezpečnostné požiadavky a informácie o výrobku
EN 1400 – 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa – Cumlíky pre dojčatá a malé deti – Časť 2: Mechanické požiadavky a skúšky
EN 1400 - 3 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Cumlíky pre dojčatá a malé deti - Časť 3: Chemické požiadavky a skúšky

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.