CANDIVAC

1×30 cps, výživový doplnok

Značka: CANDIVAC

Prípravok CANDIVAC je originálny patentovaný prípravok, vyrábaný najmodernejšími biotechnologickými a purifikačnými technológiami.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

18,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: CANDIVAC 1×30 cps, výživový doplnok

X11399 ADC

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok. 

Každá kapsula prípravku obsahuje kombináciu lyofilizovaných (vysušených) vysoko prečistených mikrobiálnych lyzátov 5 mg (neškodné časti inaktivovaných mikroorganizmov - Propionibacterium acnes (CCM 7083) 2,5 mg; Candida albicans (CCM 8355) 0,83 mg; Candida krusei (CCM 8357) 0,83 mg, Candida glabrata (CCM 8356) 0,83 mg. 

Prípravok môžu užívať ženy aj muži.

Zloženie: plnidlá: zemiakový škrob, laktóza; kapsule: želatína, čistená voda, uhličitan vápenatý, modifikovaný kukuričný škrob; lyofilizát mikrobiálnych lyzátov; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý).

Užívať 1 kapsulu denne po dobu 10 dní, potom 20 dní vynechať a opäť užívať 1 kapsulu denne po dobu 10 dní, následne opäť 20 dní vynechať a potom opäť užívať 1 kapsulu denne po dobu 10 dní.
Kapsula sa užíva najlepšie ráno nalačno a zapíja sa vodou.

Po ukončení tohto základného cyklu užívania je možné v tomto dávkovaní po opätovnej 20-dennej prestávke pokračovať.

Upozornenie: Určené pre deti od 7 rokov, mladistvých a dospelých. Nie je určené deťom do 3 rokov. Prípadné užívanie deťmi vo veku 3 - 6 rokov, tehotnými a dojčiacimi ženami, je nutné vopred konzultovať s lekárom. Bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom sa neodporúča súčasné užívanie s imunobiologickými prípravkami alebo užívanie osobami s autoimunitným ochorením. Nesmie sa užívať pri precitlivenosti na niektorú z použitých zložiek. Prípravok obsahuje laktózu.
Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C.

Informácia od dodávateľa *
CANDIVAC® je originálny patentovaný prípravok vyrábaný modernými biotechnologickými a purifikačnými (čistiacimi) technológiami pod farmaceutickým dohľadom a kontrolou. Prípravok bol vyvinutý v spolupráci s Lekárskou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci. Obsahuje unikátnu kombináciu purifikovaných kandidových lyzátov (vysoko prečistené neškodné časti inaktivovaných mikroorganizmov) z najčastejších pôvodcov vaginálnych a ústnych kandidóz. Prípravok môžu užívať ženy i muži. Neobsahuje lepok.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.