BUBLINKOVÁ MASKA Z UHLIA A ÍLA

1×1 ks

Značka: SOO'AE
Íl a aktívne uhlie reagujú pri použití s ​​bublinkami kyslíka. Maska CHARCOAL CLAY BUBBLE MASK pokožku čistí, zjemňuje a zároveň dôkladne odstraňuje nečistoty.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

2,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X55411

Íl z dreveného uhlia reaguje pri použití s ​​bublinkami kyslíka. Maska CHARCOAL CLAY BUBBLE MASK pokožku čistí, zjemňuje a zároveň dôkladne odstraňuje nečistoty. Použitie: Odporúčame otestovať malé množstvo na vnútornej strane predlaktia, aby ste zistili prípadnú neobvyklú reakciu. Pred otvorením premačkajte obsah vrecka prstami a zamiešajte obsah. Naneste rovnomerne dostatočné množstvo na čistú tvár, suchú alebo vlhkú, vyhnite oblasti očí a úst. Keď sa začnú tvoriť kyslíkové bubliny, jemne masírujte končekmi prstov. Nepoužívajte dlhšie ako 3 minúty. Dôkladne opláchnite vodou a postupujte so svojou každodennou starostlivosťou o pleť.

Zloženie: Water (Aqua/Eau/Agua), Kaolin, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Acrylates Copolymer, Methyl Perfluoroisobutyl Ether, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Dipropylene Glycol, TEA-Cocoyl Glutamate, Sodium Chloride, 1,2-Hexanediol, Bentonite, Charcoal Powder, Allantoin, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Phaseolus Radiatus Seed Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Xanthan Gum, Lauramide DEA, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte na narušenú alebo poranenú pokožku. Pokiaľ sa objaví podráždenie, prestaňte produkt používať. Ukladajte mimo dosahu detí. Neskladujte na priamom slnku. V prípade, že sa vám dostane produkt do očí, dôkladne ich prepláchnite čistou vodou. Nepoužívajte ak ste tehotná alebo dojčíte.

Objem: 0.35 fl. oz. / 10 g


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.