Bruno Banani Loyal Man

parfumovaná voda 30 ml + dezodorant 50 ml

Parfumovaná voda Bruno Banani Loyal Man vznikla v roku 2019 ako orientálna, zmyselne okorenená pánska vôňa, určená skôr do chladnejšieho počasia.
FFP2 zadarmo nad 5 € K nákupu nad 5 € získate 1 ks respirátora FFP2 zadarmo
8,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,89 €
8 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44842

Vyzdvihuje hodnoty ako vernosť, spolupatričnosť a rešpektovanie záujmov druhých. Ktorá žena by si nepriala lojálneho muža! Amber Xtreme, tajomná a zároveň najsilnejšia zložka parfumovanej vody Bruno Banani Loyal Man, má moc posilňovať a napravovať medziľudské vzťahy. Pôsobí ako na svojho nositeľa, tak aj na jeho okolie. Doprajte si ju aj vy!

Čo postupne vytvára parfum Bruno Banani Loyal Man?

  • úvodné tóny v znamení jablka, citrónu a zázvoru,
  • silné levanduľové srdce obohatené mätou a jedľou,
  • podmanivý pižmový základ s pačuli, tonkou a cédrom,
  • chyprovo-zelené dlhotrvajúce znenie na pokožke.

Stavte na Amber Xtreme - a úspech medzi ženami máte zaručený

Parfumovanej vode Bruno Banani Loyal Man vládne zložka Amber Xtreme, dômyselne prepojená s mužnou levanduľou. Hustá, sladko dymová vôňa ambry v súčasnosti pochádza zo zmesí živice, driev a korenia vytvorených tak, aby voňali teplo a medovo. Tieto zmesi sa líšia podľa výrobcov. Väčšinou obsahujú cist ladanový, benzoe, myrhovník, styrax, vanilku a včelí vosk. Sú aj rôzne nazývané, ako napríklad naša Amber Xtreme. Jemná živicová aróma ambry dáva kompozícii sexy hrejivý charakter aj orientálnu náladu vyvolávajúcu vznešené pocity. Bruno Banani Loyal Man je vďaka tomu ideálnou vôňou pre moderného gentlemana na deň aj na večer.