Bonikka Chi Chi ľanová bábika megan-sivé-vlasy

1×1 kus

Značka: BONIKKA

Hra s bábikou rozvíja okrem jemnej motoriky aj schopnosť pomáhať, vcítiť sa, posilňuje vrodený cit pre starostlivosť a cez hrané príbehy napomáha rozvoju fantázie a predstavivosti. Jednoduchá bábika bez špeciálnych funkcií, bateriek a príslušenstva neobmedzuje detskú fantáziu a dáva dieťaťu najväčší priestor na sebavyjadrenie. Príjemné prírodné materiály - bavlna a ľan, precízna ručná práca, kvalitné vypracovanie.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
27,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Bonikka Chi Chi ľanová bábika megan-sivé-vlasy 1×1 kus

X50338

Hlavný popis produktu

Bonikka Chi Chi ľanová bábika Hra s bábikou rozvíja okrem jemnej motoriky aj schopnosť pomáhať, vcítiť sa, posilňuje vrodený cit pre starostlivosť a cez hrané príbehy napomáha rozvoju fantázie a predstavivosti. Keďže malé deti ešte nevedia vyjadriť svoje emócie slovami, často ich vyjadrujú práve prostredníctvom hry s bábikami, kam prenášajú kúsok svojho vlastného sveta. Jednoduchá bábika bez špeciálnych funkcií, bateriek a príslušenstva neobmedzuje detskú fantáziu a dáva dieťaťu najväčší priestor na sebavyjadrenie.

- Príjemné prírodné materiály – bavlna a ľan. Ľan je hypoalergénny, antiseptický a pri jeho pestovaní sa nepoužívajú žiadne pesticídy a hnojivá.

- Precízna ručná práca, kvalitné vypracovanie.

- Šaty sa dajú vyzliekať.

- Bezpečné aj pre najmenších.

- Testované podľa EU noriem.

Zloženie:

Telo a oblečenie – kombinácia ľanu a bavlny.

Výplň – recyklované vlákno z PET fliaš. Výška cca 50 cm.

Vhodné od narodenia. Vyrobené na Srí Lanke vo fair trade podmienkach. Varianty: Bellamy mačička Luca líška Marcella zajačik Kelsey blond vlasy Megan sivé vlasy Ako vznikla Bonikka Bonikka sa zrodila na Srí Lanke z rodinnej tradície, ktorá vznikla vroku 1895 z jednoduchého skutku s obrovským významom. Otec daroval svojej dcére, ktorá odišla z domu, aby si založila vlastnú rodinu, porcelánovú bábiku na rozlúčku. Bábika jej mala pripomínať, aké pevné je puto rodiny, aká nekonečná je láska a podpora rodičov. Odvtedy táto bábika putovala generáciami a pripomínala ženám tieto dôležité hodnoty.

Mano – dnešná riaditeľka rodinnej fabriky na výrobu hračiek DSL

Lanka – dostala toto vzácne dedičstvo darom od svojej mamy.

Odkaz, ktorý toto gesto nieslo, bol pre ňu tak silný, že sa roky neskôr rozhodla sprostredkovať ho oveľa mladším deťom – dievčatám a chlapcom, ktorí sa práve učia pochopiť kým sú, kam patria a čo pre nich znamená okolitý svet. A tak Mano vytvorila radu výnimočných bábik vyrobených dôkladnou ručnou prácou, zo zdravých prírodných materiálov a nazvala ich Bonikka, čo v Sinhalčine znamená „bábika“.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.