Bloom&Blossom You´Ve Got This Mama Darcekova Sada

1×1 set

Darčeková sada pre tehotné ženy poteší a rozmazná každú nastávajúcu mamičku. Vďaka tejto trojici produktov bude vaša pokožka žiarivá, bruško bez strií a nohy ľahké a hebké na dotyk.

25,39
Doprava zadarmo

O produkte: Bloom&Blossom You´Ve Got This Mama Darcekova Sada 1×1 set

X58335

Hlavný popis produktu

Sada obsahuje Wonder Worker Multifunkčný balzam 25 ml, YOU GLOW GIRL Pestiaci telový olej 40 ml a SPRITZY TOES Osviežujúci sprej na nohy 40 ml. Multifunkčný balzam Wonder Worker 25ml Intenzívny, 100 % prírodný hydratačný balzam na ochranu a obnovu pokožky rúk, lakťov, kožičky okolo nechtov, pier alebo pokožky vašich detí.

Bambucké maslo bohaté na vitamín A a E hydratuje a vyživuje suchú pokožku. YOU GLOW GIRL Ošetrujúci telový olej 40ml Vysokoúčinný telový olej na hydratáciu, tonizáciu a spevnenie pokožky. Arganový olej plný antioxidantov vyrovnáva tón pleti a zvyšuje jej pružnosť, aby bola žiarivá. SPRITZY TOES Osviežujúci sprej na nohy 40ml Osviežujúci sprej na okamžitú úľavu a revitalizáciu unavených nôh.

Použitie:

Multifunkčný balzam Wonder Worker: Vytlačte malé množstvo na čisté prsty a naneste ho podľa potreby. Spritzy toes Osviežujúci sprej na nohy a chodidlá: Pred použitím pretrepte. Na osvieženie nastriekajte na nohy, členky a chodidlá. YOU GLOW GIRL Ošetrujúci telový olej: Dvakrát denne vmasírujte do čistej a suchej pokožky a zamerajte sa na problematické partie, ako sú brucho, prsia, boky, zadok a stehná. Pred obliekaním nechajte krém úplne vstrebať do pokožky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.