Bloom&Blossom You Glow Girl Telovy Olej

1×150 ml, telový olej

Vysoko účinný telový olej na tonizáciu, hydratáciu, spevnenie a rozjasnenie pokožky. Pomáha predchádzať vzniku strií a redukovať vzhľad existujúcich strií.

26,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Bloom&Blossom You Glow Girl Telovy Olej 1×150 ml, telový olej

X58326

Hlavný popis produktu

Vysoko účinný telový olej na tonizáciu, hydratáciu, spevnenie a rozjasnenie pokožky. Hustá a výživná zmes 11 prírodných kľúčových zložiek, ktoré pomáhajú udržiavať pružnosť pokožky, predchádzať vzniku strií, znižovať vzhľad existujúcich strií a vyrovnávať tón pleti.

Používajte tento olej každý deň na ošetrenie a spevnenie pokožky alebo počas tehotenstva na prevenciu strií. Vôňa: Zmes ylang ylang a levandule upokojí zaneprázdnenú myseľ a zavedie vás tam, kam chcete (bez potreby pasu). Kompletné rozmaznávanie tela a duše.

100% prírodné zložky Obsah 150 ml Typ pokožky Všetky typy pleti, ale najmä suchá. Výhody pre telo a myseľ Hydratačné, spevňujúce, tonizujúce a rozjasňujúce účinky na pokožku tela. Masáž zlepšuje náladu a vďaka relaxačným vôňam je teda tento olej skvelý pre telo aj myseľ.

Dvakrát denne vmasírujte do čistej a suchej pokožky a zamerajte sa na problematické partie, ako sú brucho, prsia, boky, zadok a stehná. Pred obliekaním nechajte prípravok úplne vstrebať do pokožky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.