Bloom&Blossom The Glow Getter Darcekova Sada

1×1 set

  • Darčeková sada pre žiarivú pleť, ktorú ocení každá žena v každom ročnom období. Vďaka tejto trojici produktov bude vaša pleť žiarivá, hydratovaná a spevnená.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
18,29
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Bloom&Blossom The Glow Getter Darcekova Sada 1×1 set

X58334

Hlavný popis produktu

Sada obsahuje Wonder Worker Multifunkčný balzam 25 ml, YOU GLOW GIRL Ošetrujúci telový olej 40 ml a SPRITZY TOES Osviežujúci sprej na nohy 40 ml. Multifunkčný balzam Wonder Worker 25ml Intenzívny, 100 % prírodný hydratačný balzam na ochranu a obnovu pokožky rúk, lakťov, kožičky okolo nechtov, pier alebo pokožky vašich detí. Bambucké maslo bohaté na vitamín A a E hydratuje a vyživuje suchú pokožku.

YOU GLOW GIRL Ošetrujúci telový olej 40ml Vysokoúčinný telový olej na hydratáciu, tonizáciu a spevnenie pokožky. Arganový olej plný antioxidantov vyrovnáva tón pleti a zvyšuje jej pružnosť, aby bola žiarivá. S

PRITZY TOES Osviežujúci sprej na nohy 40ml Osviežujúci sprej na okamžitú úľavu a revitalizáciu unavených nôh. Pentylénglykol pomáha pokožke nôh zostať hodvábne jemná na dotyk.

Použitie:

Multifunkčný balzam Wonder Worker: Vytlačte malé množstvo na čisté prsty a naneste ho podľa potreby. Spritzy toes Osviežujúci sprej na nohy a chodidlá: Pred použitím pretrepte. Na osvieženie nastriekajte na nohy, členky a chodidlá.

YOU GLOW GIRL Ošetrujúci telový olej: Dvakrát denne vmasírujte do čistej a suchej pokožky a zamerajte sa na problematické partie, ako sú brucho, prsia, boky, zadok a stehná. Pred obliekaním nechajte prípravok úplne vstrebať do pokožky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.