Bloom&Blossom Smooth Moves Olej Na Strie

1×150 ml, olej na strie

Ocenený bohatý hydratačný telový krém plný účinných látok chráni pred striami a pomáha znižovať ich výskyt nielen počas tehotenstva.

16,64
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  22,19 €  ·  zľava 5,55 €

Najnižšia cena pred zľavou: 21.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Bloom&Blossom Smooth Moves Olej Na Strie 1×150 ml, olej na strie

X58328

Hlavný popis produktu

Bohatý hydratačný telový krém, ktorý pomáha zlepšiť vzhľad strií. Nielen pre tehotenské bruško. Tento krém s aktívnymi zložkami, ako je extrakt z listov prasličky a olej z ylang ylang, pomáha odstraňovať a redukovať strie bez ohľadu na ich príčinu. Nechceme sa chváliť, ale už sme spomenuli, že získala aj množstvo ocenení? 99 % prírodných zložiek

✔️ Extrakt z listov prasličky - rastlinný extrakt a mimoriadne účinná zložka, ktorá bojuje proti striám, vyhladzuje vrásky a zvyšuje pružnosť pokožky.

✔️ Výťažok z chlorelly s vitamínmi skupiny B, horčíkom a zinkom na obnovu poškodenej pokožky a obnovu kolagénu v pokožke.

✔️ Organické bambucké maslo bohaté na vitamíny A a E, ktoré hydratujú, vyživujú a udržujú vlhkosť v pokožke.

Použitie:

Vmasírujte do pokožky dvakrát denne, zvýšenú pozornosť venujte oblastiam náchylným na vznik strií, ako sú tehotenské bruško, prsia, boky a stehná. Len na externé použitie. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov aplikujte tento produkt hojne po použití Oleja SMOOTH MOVES proti striám.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.