Bloom&Blossom Smooth Moves Olej Na Strie

1×150 ml, olej na strie

Ocenený bohatý hydratačný telový krém plný účinných látok chráni pred striami a pomáha znižovať ich výskyt nielen počas tehotenstva.
Darček k nákupu Pri nákupe vybraných produktov Bloom&Blossom nad 20 € získate upokojujúci sprej na vankúš ako darček.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
29,00
Doprava zadarmo

O produkte

X58328

Bohatý hydratačný telový krém, ktorý pomáha zlepšiť vzhľad strií. Nielen pre tehotenské bruško. Tento krém s aktívnymi zložkami, ako je extrakt z listov prasličky a olej z ylang ylang, pomáha odstraňovať a redukovať strie bez ohľadu na ich príčinu. Nechceme sa chváliť, ale už sme spomenuli, že získala aj množstvo ocenení? 99 % prírodných zložiek

✔️ Extrakt z listov prasličky - rastlinný extrakt a mimoriadne účinná zložka, ktorá bojuje proti striám, vyhladzuje vrásky a zvyšuje pružnosť pokožky.

✔️ Výťažok z chlorelly s vitamínmi skupiny B, horčíkom a zinkom na obnovu poškodenej pokožky a obnovu kolagénu v pokožke.

✔️ Organické bambucké maslo bohaté na vitamíny A a E, ktoré hydratujú, vyživujú a udržujú vlhkosť v pokožke.

Použitie:

Vmasírujte do pokožky dvakrát denne, zvýšenú pozornosť venujte oblastiam náchylným na vznik strií, ako sú tehotenské bruško, prsia, boky a stehná. Len na externé použitie. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov aplikujte tento produkt hojne po použití Oleja SMOOTH MOVES proti striám.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.