Bloom&Blossom Body & Soul Wellness Darcekova Sada

1×200 ml, kozmetická sada

Darčeková sada pre chvíle relaxácie a odpočinku. Vytvorte si s touto nádherne voňavou a funkčnou trojicou produktov luxusné domáce kúpele pre svoje telo a myseľ.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
29,00
Doprava zadarmo

O produkte

X58336

Darčeková súprava obsahuje Wonder Worker Multifunkčný balzam 25 ml, ALL NIGHT LONG Upokojujúci sprej na vankúš 40 ml a PYJAMARAMA Suchý telový olej 50 ml. Wonder Worker Multifunkčný balzam 25ml Intenzívny, 100 % prírodný hydratačný balzam na ochranu a obnovu pokožky rúk, lakťov, kožičky okolo nechtov, pier alebo pokožky vašich detí. Bambucké maslo bohaté na vitamín A a E hydratuje a vyživuje suchú pokožku.

ALL NIGHT LONG Upokojujúci sprej na vankúš 40ml Vankúšová hmla vašich snov. Kľud je dôležitou súčasťou každého spánku, preto bol tento sprej vyrobený z prirodzene upokojujúcich zložiek, ktoré vám pomôžu relaxovať. Kadidlo, ktoré je hrdinom medzi holistickými vôňami, pomáha upokojiť myseľ a znížiť hladinu stresu.

PYJAMARAMA Suchý telový olej 50ml Suchý telový olej je jemný k pokožke a ľahko sa nanáša.Je to hustý, výživný a ľahko vstrebateľný olej, ktorý pomáha vášmu telu aj mysli. Moringový olej je plný esenciálnych mastných kyselín na intenzívnu hydratáciu a antioxidantov na zníženie zápalu pokožky. Použitie: Wonder Worker Multifunkčný balzam: Vytlačte malé množstvo na čisté prsty a naneste ho vždy a všade, kde je to potrebné.

ALL NIGHT LONG Upokojujúci sprej na vankúš: Nastriekajte na vankúš, prestieradlá a pyžamo, potom jednoducho relaxujte a oddajte sa hlbokému spánku. PYJAMARAMA Suchý telový olej: Olej nastriekajte na celé telo. Jemne ho vmasírujte do pokožky a zároveň vdychujte vôňu, aby ste stimulovali svoje zmysly a umožnili telu upokojiť sa a pripraviť sa na prirodzený spánok.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.