Bloom and Blossom MERRY & BRIGHT Wellness Darčeková sada

1×1 set

Darčeková sada pre chvíle relaxácie a odpočinku v špeciálnom vianočnom kabáte. Vytvorte si luxusné domáce kúpele pre svoje telo a myseľ s nádherne voňavou a funkčnou trojicou produktov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

12,19
Ušetríte 49%

Pôvodná cena:  23,69 €  ·  zľava 11,50 €

Najnižšia cena pred zľavou: 18.89 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Bloom and Blossom MERRY & BRIGHT Wellness Darčeková sada 1×1 set

X67337

Hlavný popis produktu

Darčeková súprava obsahuje Wonder Worker Multifunkčný balzam 25 ml, ALL NIGHT LONG Upokojujúci sprej na vankúš 40 ml a PYJAMARAMA Suchý telový olej 50 ml.

Wonder Worker Multifunkčný balzam 25ml Intenzívny, 100 % prírodný hydratačný balzam na ochranu a obnovu pokožky rúk, lakťov, kožičky okolo nechtov, pier alebo pokožky vašich detí. Bambucké maslo bohaté na vitamín A a E hydratuje a vyživuje suchú pokožku. ALL NIGHT LONG Upokojujúci sprej na vankúš 40ml Vankúšová hmla vašich snov.

Kľud je dôležitou súčasťou každého spánku, preto bol tento sprej vyrobený z prirodzene upokojujúcich zložiek, ktoré vám pomôžu relaxovať. Kadidlo, ktoré je hrdinom medzi holistickými vôňami, pomáha upokojiť myseľ a znížiť hladinu stresu. PYJAMARAMA Suchý telový olej 50ml Suchý telový olej je jemný k pokožke a ľahko sa nanáša.

Je to hustý, výživný a ľahko vstrebateľný olej, ktorý pomáha vášmu telu aj mysli. Moringový olej je plný esenciálnych mastných kyselín na intenzívnu hydratáciu a antioxidantov na zníženie zápalu pokožky. Použitie: Wonder Worker Multifunkčný balzam: Vytlačte malé množstvo na čisté prsty a naneste ho vždy a všade, kde je to potrebné. ALL NIGHT LONG Upokojujúci sprej na vankúš: Nastriekajte na vankúš, prestieradlá a pyžamo, potom jednoducho relaxujte a oddajte sa hlbokému spánku.

PYJAMARAMA Suchý telový olej: Olej nastriekajte na celé telo. Jemne ho vmasírujte do pokožky a zároveň vdychujte vôňu, aby ste stimulovali svoje zmysly a umožnili telu upokojiť sa a pripraviť sa na prirodzený spánok.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.