Bliss Konopný Bylinný Extrakt 30ml

1×30 ml

Bliss bylinný extrakt je viaczložkový doplnok stravy v konopnom oleji. Obsahuje rastlinné zložky, ako je medovka, chmeľ a horký pomaranč.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
15,99
Doprava zadarmo

O produkte

X57054

Bliss bylinný extrakt je viaczložkový doplnok stravy v konopnom oleji. Obsahuje rastlinné zložky, ako je medovka, chmeľ a horký pomaranč. Na výrobu 1 kg extraktu z medovky sa spotrebuje 100 kg medovky.

V produkte nájdete iba 100% ingrediencie z prírodných zdrojov. Medovka prispieva k optimálnej relaxácii a pomáha udržiavať zdravý spánok. Konopný olej má vysoký obsah omega-3 esenciálnych mastných kyselín, ako aj omega-6 a omega-9.

Zloženie: Konopný olej (Cannabis sativa L.), extrakt z listov medovky lekárskej (Melissa officinalis L.) DER 100:1, olej z kôry horkého pomaranča (Citrus aurantium L.), extrakt zo šišky chmeľu (Humulus lupulus L.) DER 4: 1

Nutričné hodnoty: Denná dávka: 6 stlačení pumpy Extrakt z listov medovky 2.8mg Horká pomarančová kôra 1.7mg Extrakt z chmeľových šištičiek 0,17mg Vlákninový olej z konopných semien 0,55g Omega-3 kyseliny 0,11g Omega-6 kyseliny 0,3g Omega-9 kyseliny 0,07g

Použitie: Odporúčaná denná dávka potrebná na dosiahnutie priaznivého účinku. Dospelí -6 stlačení pumpy raz denne večer s jedlom. Dá sa použiť priamo orálne, ale aj ako prídavok do šalátov, šejkov či kaší. Pred použitím dobre pretrepte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie: Výživový doplnok nemožno užívať ako náhradu pestrej stravy a zdravého životného štýlu.  Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Balenie: 30 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.