BlanX O3X bieliace pásiky  

1×5 ks, bieliace pásiky

Značka: BLANX

O3X uvoľňuje silu kyslíka, ktorá odstraňuje škvrny a vybieluje zuby pre intenzívne biely úsmev. Extra jemné pásiky sú flexibilné a priehľadné pre dokonalý kontakt so zubami.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
22,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €. 29,90 €

O produkte: BlanX O3X bieliace pásiky   1×5 ks, bieliace pásiky

X63004

Hlavný popis produktu

O3X je nové, exkluzívne zloženie Blanx, ktoré prináša výnimočné výsledky bielenia zubov. O3X BlanX zloženie využíva technológiu aktívneho kyslíka O3X pre profesionálne bielenie zubov. O3X uvoľňuje silu kyslíka, ktorá odstraňuje škvrny a vybieluje zuby pre intenzívne biely úsmev. Extra jemné pásiky sú flexibilné a priehľadné pre dokonalý kontakt so zubami. Odtieň belosti, ktorý sa dá dosiahnuť, sa vzťahuje na stupnicu Vita Classical A1-D4, spoľahlivo zavedenú stupnicu, používanú na určovanie farby zubov zubnými lekármi. Zloženie O3X je vedecky testované pre dosiahnutie profesionálneho bielenia zubov, viditeľného už po 5 dňoch a zároveň je šetrné k zubnej sklovine, ďasnám a bezpečné pre zubné implantáty a zubné výplne.

Použitie:

1. Jeden pásik umiestnite na horné a jeden na dolné zuby a jemným ťukaním popritláčajte pre lepšiu priľnavosť k celému povrchu zubov.

2. Pásiky nechajte pôsobiť po dobu 10 minút.

3. Pásiky odstráňte a ústa si vypláchnite čistou vodou na odstránenie zvyškov gélu. Následne si zuby očistite svojou obľúbenou zubnou pastou BlanX.

Tipy na bielenie:

Pre ešte lepší bieliaci výsledok si zuby očistite Bieliacou zubnou pastou Blanx O3X pre šetrné bielenie zubov technológiou aktívneho kyslíka. Nekonzumujte potraviny a nápoje počas a 15 minút po aplikácii.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.