bioXtra SUCHO V ÚSTACH

1×250 ml, ústna voda

Značka: BIOXTRA

Ústna voda BioXtra podporuje tvorbu slín, posilňuje ich obranyschopnosť a liečivé účinky, a vytvára tak prirodzenú rovnováhu v ústach. Unikátne zloženie liečivej vody BioXtra bojuje proti usadzovaniu zubného povlaku, osviežuje dych a prispieva k celkovému zdraviu ústnej dutiny.

7,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: bioXtra SUCHO V ÚSTACH 1×250 ml, ústna voda

Z96776 ADC

bioXtra jemná ústna voda 250 ml

bioXtra jemná ústna voda pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu vo vašich ústach. Obnovuje prirodzenú tvorbu slín a reguluje mikroprostredie v ústach. Ústna voda neobsahuje alkohol, preto neštípe a je vhodná na používanie pri problémoch s aftami. Posilňuje zubnú sklovinu, pomáha predchádzať tvorbe zubného kazu a zmierňuje príznaky a  následky pocitu sucha v ústach. Ústa čistí, osviežuje a zvlhčuje. Obsahuje zvlhčujúce látky, prírodné enzýmy, fluorid, xylitol. Jemná orálna starostlivosť pri suchých, podráždených alebo citlivých ústach.

Použitie:

Odporúčané množstvo ústnej vody pre dospelých a deti vo veku od 7 rokov je približne 10 ml. Používajte po čistení zubov, ústa vyplachujte asi 30 sekúnd a následne ústnu vodu vypľujte. Po použití už nie je potrebné vyplachovať ústa vodou. Pre zachovanie príjemného pocitu a sviežosti používajte  pravidelne počas dňa, avšak nie častejšie ako 5x denne. Obsahuje monofluorofosfát sodný (max. 1500 ppm ako F¯).

Zloženie:

Aqua, Propylene Glycol, Xylitol, Sodium Monofluorophosphate, Poloxamer 407, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Lactoferrin, Lysozyme, Lactoperoxxidase, Aloe Barbadensis Leaf Juice, EDTA, Colostrum Whey, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool, Ci42090.

Balenie:

Balenie obsahuje 250 ml ústnej vody. Produktový rad Bioxtra je definovaný a zaradený ako zdravotnícka pomôcka triedy II A.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.