BioTrade Odorex Antiperspirant roll-on

1×40 ml, antiperspirant

Značka: BIOTRADE

Nadmerné potenie a nepríjemný zápach v podpazuší vám môže pokaziť celý deň. Zbavte sa ich vďaka antiperspirantu Odorex, ktorý vplýva na nadmerne aktívne potné žľazy v podpazuší a na dlaniach. Antiperspirant vám poskytne ochranu až na 10 dní a zároveň nijako neovplyvní celkovú termoreguláciu vášho organizmu! Už jedna aplikácia vám zabezpečí potrebnú ochranu a vy si tak môžete užiť svoje obľúbené aktivity bez nepríjemného potu a zápachu.

17,39
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BioTrade Odorex Antiperspirant roll-on 1×40 ml, antiperspirant

X020048

Hlavný popis produktu

Antiperspirant roll-on Odorex BioTrade 40ml
Roll-on antiperspirant je určený na boj proti nadmernému poteniu a nepríjemnému zápachu v podpazuší a dlaniach, ktorý poskytuje až 10 dní ochrany len s jednou aplikáciou. Jedinečný mechanizmus pôsobí iba na nadmerne aktívne potné žľazy, bez toho, aby to ovplyvnilo celkovú termoreguláciu. Používa sa v súlade s prirodzeným rytmom vášho tela.

Aktívne látky:

chlorid hlinitý – poskytuje ochranu proti potu,
glycerín – zmäkčuje, zvlhčuje a zvyšuje elasticitu pokožky; chráni ho pred vysychaním a zvyšuje jeho ochrannú funkciu.
Môžete ho kombinovať s parfémami, deodorantmi a mydlami, ktoré nebránia jeho účinku.

Priaznivé účinky:

chráni pred potením na 10 až 14 dní,
odstraňuje nepríjemný zápach,
neovplyvňuje termoreguláciu,
nešpiní oblečenie.
Použitie
Pri prvom použití roll-onu si večer umyte podpazušie mydlom a vodou a uistite sa, že sú dokonale suché, potom naneste prípravok. Ráno opláchnite vodou. Procedúru opakujte 3 večery po sebe na zdravej, umytej a dobre vysušenej pokožke. Pre zaistenie trvalého účinku aplikujte raz za 7 až 14 dní podľa vašej osobnej rutiny. Ak sa napríklad začnete potiť 10. deň po prvom použití, aplikujte Odorex Deo raz za 9 dní. V tomto intervale môžete používať parfumy, deodoranty a mydlá, pretože neovplyvňujú účinnosť roll-onu.

Upozornenie

Odorex nemusíte používať každý deň! Pred aplikáciou prípravku vždy dokonale osušte pokožku, ktorú chcete ošetrovať. Neplánujte odstránenie chĺpkov v deň aplikácie. Odorex aplikujte len na zdravú a neporanenú pokožku a minimálne 24 hodín po odstránení chĺpkov v podpazuší. Prípravok nepoužívajte, ak ste precitlivený na soli hliníka. Ak pocítite pálenie, svrbenie alebo začervenanie, prestaňte produkt používať. Ak ťažkosti nezmiznú do 3 dní, poraďte sa s dermatológom.

Zloženie
aqua, alcohol, aluminum chloride, glycerin, hydroxyethylcellulose, methenamine, parfum

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.