BIODERMA Photoderm Opaľovacia hmla SPF 50+

1×150 ml, opaľovacie hmla

Značka: BIODERMA
Slnečná ochrana vo forme ľahkej hmly. Bez roztierania a pocitu mastnoty.
21,99
Doprava zadarmo

O produkte: BIODERMA Photoderm Opaľovacia hmla SPF 50+ 1×150 ml, opaľovacie hmla

X56878 ADC

Najpohodlnejšia slnečná ochrana je tu! Bioderma Photoderm Opaľovacia hmla s SPF 50+ vo forme bezkontaktného spreja zaručí rovnomernú aplikáciu po celom tele. Pretože nie je potrebné prípravok pretrepávať ani ďalej roztierať, je obľúbený u celej rodiny. Ideálny pre ľudí, ktorí obľubujú letné športy a outdoorové aktivity. Textúra dokonale prispôsobená mužom a na ochlpené oblasti. Vďaka unikátnej bunkovej ochrane, v kombinácii so slnečnými filtrami, chráni pokožku a aktivuje prirodzené reparačné mechanizmy.

BENEFITY:
Transparentná hmla so sviežim efektom
Slnečná ochrana v rámci celého slnečného spektra UVA-UVB
Chráni pred škodlivými účinkami UV žiarenia a voľných radikálov vďaka aktívnej antioxidačnej zložke
Ľahké nanášanie bez rozotierania
Okamžitý osviežujúci účinok
Aplikácia aj na mokrú pokožku
Multi-odolná – voda, pot, vysoká vlhkosť

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE:
Všetky typy pokožky reagujú na slnečné žiarenie inak, pretože každý človek má vlastnú fotosenzitivitu charakterizovanú príslušným fototypom.

Keď svieti slnko, povrch našej pokožky príjma 2 typy UV žiarenia:

UVB
• Predstavuje 5 % UV spektra
• Je zodpovedné za viditeľné prejavy, akým je opálenie alebo spálenie slnkom

UVA
• Predstavuje 95 % UV spektra
• Preniká hlboko do vrstiev pokožky
• Je zodpovedné za neviditeľné prejavy, akými sú oxidačný stres a zníženie imunitnej odpovede kože, čo vedie k viditeľným prejavom, akým je starnutie pokožky a rakovina kože

Aby sa zabránilo týmto účinkom a preťažovaniu pokožky filtrami, vytvorila BIODERMA inovatívnu ochranu SUN ACTIVE DEFENSE, ochranu proti slnku posilnenú voči UVA žiareniu. Kombinuje UV filtre a patentovanú biologickú ochranu, ktorá zosilňuje vlastné obranné mechanizmy pokožky a tým pomáha udržiavať dlhodobú starostlivosť o zdravie pokožky na slnku.

PATENTY A AKTÍVNE LÁTKY:
BUNKOVÁ OCHRANA chráni bunky pred oxidatívnym stresom vďaka obsahu vitamínu E (silný antioxidant).
Kombinácia chemických filtrov chráni pred UVA a UVB.

NÁVOD NA POUŽITIE:
Rovnomerne aplikujte dostatočné množstvo prípravku pred vystavením sa slnečnému žiareniu (znížené množstvo prípravku znižuje výšku solárnej ochrany). Pre zachovanie ochrany aplikujte po potení, plávaní alebo zotretí uterákom. Pred nanesením na tvár nastriekajte do dlaní. Zabráňte kontaktu s oblečením. Nadmerné vystavovanie pokožky slnku môže poškodiť zdravie aj napriek použitiu slnečnej ochrany.

Zloženie:

DIMETHYL ETHER, DIBUTYL ADIPATE, DICAPRYLYL CARBONATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIISOPROPYL SEBACATE, DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, BRASSICA CAMPESTRIS/ALEURITES FORDII OIL COPOLYMER, TOCOPHEROL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 718]


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.