Bioderma Matricium regeneračné sérum

30×1 ml, pleťové sérum

Značka: BIODERMA
Produktový rad: ABCDerm

Regeneračné sérum, ktoré biologicky redukuje vrásky, obnovuje kolagén a elastín v pleti.

Darček k nákupu s Dr. Max CLUB. Pri nákupe vybraných produktov Bioderma nad 24 €, získate Bioderma sprchový olej, 100 ml, ako darček.
44,69
Doprava zadarmo

O produkte: Bioderma Matricium regeneračné sérum 30×1 ml, pleťové sérum

X19529 ADC

Hlavný popis produktu

Matricium je nový, prelomový prístup k regenerácii pokožky. Jedinečné sérum vyhladzuje vrásky a rozjasňuje pleť. Účinné látky v ňom obsiahnuté sú súčasťou každej bunky nášho tela. Takto dosiahneme hĺbkovú regeneráciu, ako aj viditeľný účinok na povrchu. Výsledkom je redukcia vrások, spevnenie ochabnutých kontúr a rozjasnená, vyhladená pleť. Sterilné ampulky Matricium sú vhodné nielen na prevenciu predčasného starnutia pokožky, ale aj na starostlivosť po dermatologických zákrokoch, pri popáleninách prvého stupňa a na hojenie kožných lézií. Výrobok nie je parfumovaný.

VÝHODY:
Stimuluje regeneráciu buniek dodávaním základných živín.
Regeneruje základné zložky pokožky
Hydratuje a chráni
Podporuje zotavenie pokožky po operácii
Vysoko tolerovateľné a bezpečné - Nekomedogénne - Neperfumované - Sterilná ampulka

*In vivo test na 12 dobrovoľníkoch vo veku 35 až 47 rokov, 60 dní.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Obnovená schopnosť regenerácie buniek ako u 20-ročnej pokožky*

*In vivo test na 12 dobrovoľníkoch vo veku 35 až 47 rokov, 60 dní.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Pokožka je každý deň vystavená rôznym nepriaznivým vplyvom, proti ktorým je schopná bojovať vďaka svojim prirodzeným obranným mechanizmom. Zmeny ročných období, vystavenie pokožky slnku, znečistenie, dermatologické ošetrenia (ako je mikrodermabrázia alebo chemický peeling) alebo používanie niektorých liekov však môžu spôsobiť nadmerné podráždenie, oslabenie pokožky, jej krehkosť, stratu farby, pružnosti a jasu.

AKO FUNGUJE MATRICIUM?
MATRICIUM™ vytvára ideálne bunkové prostredie, ktoré umožňuje pokožke obnoviť jej regeneračné schopnosti. Skladá sa len z látok, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pokožke a sú nevyhnutné pre život, fungovanie a regeneráciu buniek. Koža získava späť svoje pôvodné biologické funkcie a vlastnú regeneráciu.
Vďaka svojmu jedinečnému postaveniu nie je MATRICIUM™ kozmetickým ani medicínskym výrobkom, ale POMOCOU PRE ZDRAVIE. Jeho 100 % biomimetické zloženie je definované normami farmaceutického priemyslu a zaručuje najvyššiu dermatologickú bezpečnosť.

MATRICIUM A VAŠA RUTINA:
Aplikujte jednu ampulku denne, ideálne polovicu dávky ráno a polovicu večer. Ampulka sa môže znovu uzavrieť. Balenie obsahuje 30 sterilných ampuliek na mesačné ošetrenie, ktoré sa môže opakovať 4-krát ročne.
Pri častejšom používaní sa poraďte so svojím lekárom.
Pozorne si prečítajte príbalový leták.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.