BIODERMA Hydrabio Sérum na suchú a dehydrovanú pleť

1×40 ml, hydratačné pleťové sérum

Značka: BIODERMA
Produktový rad: Hydrabio
5.0

Sérum, ktoré poskytuje okamžitú a dlhodobú hydratáciu pre suchú až dehydratovanú pleť.

22,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BIODERMA Hydrabio Sérum na suchú a dehydrovanú pleť 1×40 ml, hydratačné pleťové sérum

X12095 ADC

Hlavný popis produktu

Túži vaša pleť po maximálnej dávke hydratácie? Potom je pre vás voľbou číslo jeden Hydrabio Sérum. Vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej a patentu Aquagenium™ zaručí pleti intenzívnu hydratáciu, navracia jej pružnosť a pevnosť. Vďaka príjemnej gélovej konzistencii sa pleť stáva sviežou a jemnou. Je ideálnym podkladom pod make-up. Obsahuje jemnú parfumáciu. Je vhodný na všetky typy pleti na každý deň alebo je možné použiť ako intenzívnu hydratačnú kúru.

BENEFITY:
Ihneď a Dlhodobo hydratuje. Zjemňuje pleť a obnovuje jej jas. Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Jemná a mimoriadne svieža textúra – Skvelý podklad pod make-up

* Test hydratačnej účinnosti produktu Hydrabio Sérum u 10 dobrovoľníkov vo veku 45 až 65 rokov, so suchou alebo mierne hydratovanou pokožkou.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Hydratuje. Účinnosť pri hydratácii: 24 h(1) Zjemňuje. Zjemnenie pleti: 85%(2) Hebkosť pleti: 70%(2)

(1) Test hydratačnej účinnosti produktu Hydrabio Sérum u 10 dobrovoľníkov vo veku 45 až 65 rokov, so suchou alebo mierne hydratovanou pokožkou.
(2) Užívateľský test u 20 dobrovoľníkov vo veku 33 až 60 rokov, so suchou a citlivou/krehkou pokožkou, počas 7 dní.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Každý deň stráca pleť vodu a táto každodenné strata trápi všetkých mužov aj ženy každého veku alebo typu pleti po celom svete. Pokožka je šikovný a dynamický ekosystém, ktorý je v permanentnej interakcii s prostredím. Za normálnych podmienok by sa pokožka prirodzene znovu hydratovali, ale niektoré vonkajšie faktory, ako napríklad znečistenie, UV žiarenie, tabak, alkohol, únava, stres a klimatické zmeny zvyšujú dehydratácii pokožky, a oslabujú tak jej prirodzenej mechanizmy. Pleť už nie je schopná správne regenerovať prirodzenú hydratáciu a je dehydrovaná. Pleť vyzerá unavene, začnú sa tvoriť jemné vrásky a objavuje sa pocit pnutia. Pleť stráca svoj prirodzený odtieň a stáva sa mdlú.

AKO FUNGUJE Hydrabio Sérum?
Hydrabio Sérum dopĺňa dennú potrebu vody v pleti, okamžite hydratuje a obnovuje prirodzené hydratačné mechanizmy pleti s dlhotrvajúcim účinkom. Kombinuje patent Aquagenium™ a silné aktívne hydratačné zložky (kyselinu hyalurónovú, xylitol a glycerín), ktoré stimulujú 3 hydratačné mechanizmy. Dodáva pleti vodu, udržuje ju v hĺbke a podporuje cirkuláciu vody stimuláciou produkcie vodných kanálov v pleti, ktorým sa hovorí aquaporíny.

Hydrabio Sérum A VAŠA RUTINA:
Aplikujte ráno a večer na tvár a dekolt po očistení Hydrabio H2O. Používajte samostatna alebo po použití aplikujte krém radu Hydrabio.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.