BIODERMA Hydrabio MLIEKO

1×250 ml, čistiace mlieko

Značka: BIODERMA
Produktový rad: Hydrabio

Hydrabio Mlieko je zvlhčujúce hydratačné čistiace a odličovacie mlieko určené na čistenie pleti.

18,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BIODERMA Hydrabio MLIEKO 1×250 ml, čistiace mlieko

X20502 ADC

Hlavný popis produktu

Čistiace mlieko Bioderma Hydrabio nielenže spoľahlivo odlíči, ale zároveň navracia pokožke jej prirodzenú schopnosť hĺbkovej hydratácie a to vďaka unikátnemu patentu Aquagenium™. Je vhodné i na odličovanie citlivého očného okolia. Mlieko má fluidnú textúru a príjemnú parfumáciu. Všetky produkty radu Hydrabio odporúčame kombinovať, znásobíte tak ich účinnosť.

BENEFITY:
Jemne čistí pleť
Odstraňuje make-up z tváre a očí
Zvláčňuje a zjemňuje
Zanecháva pleť mäkkú bez pocitu mastnosty, navracia komfort.
Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénne – Netreba oplachovať

*Hodnotenie hydratačného účinku u 10 dobrovoľníkov vo veku 41 až 68 rokov so suchou alebo s mierne hydratovanou pokožkou, počas 8 hodín.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Hydratuje
+37 % hydratácia za 8 hodín*

*Hodnotenie hydratačného účinku u 10 dobrovoľníkov vo veku 41 až 68 rokov so suchou alebo s mierne hydratovanou pokožkou, počas 8 hodín.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Dehydratácia pleti vedie k dyskomfortu: pocity pnutia a štípanie, výskyt šupiniek. Bez dostatku vody neplnia povrchovej vrstvy pleti svoju funkciu bariéry. V dôsledku toho pleť stráca svoju vláčnosť a hebkosť a stáva sa mdlou.

AKO FUNGUJE Hydrabio Mlieko ?
Každý deň narúša činnosť kožných buniek znečistenie, stres, chladné počasie a pod. V dôsledku toho je potom pleť dehydrovaná a stráca jas. Biologický patent Aquagenium™ vytvorený vo výskumných laboratóriách BIODERMA znovu učí pleť, ako aktivovať svoje prirodzené hydratačné schopnosti stimuláciou produkcie aquaporínov, vodných kanálov v pokožke, a udržať potrebnú vodu v rovnováhe.

Hydrabio Mlieko A VAŠA RUTINA:
Ráno i večer očistite/odlíčte tvár vrátane očných partií a dekolt vatovým tampónom s pleťovým mliekom. Oplachovanie nie je nutné, ideálne dočistite micelárnou vodou Hydrabio H2O. Potom aplikujte krém z radu Hydrabio.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.