BIODERMA Cicabio Krém na popraskané a suché ruky

1×50 ml, regeneračný balzam na ruky

Značka: BIODERMA
4.7

Obnovujúci a upokojujúci balzam na poškodenú pokožku rúk s mikrotrhlinami. Poskytuje efekt "druhej kože". Jeho exkluzívna textúra inšpirovaná hydrolipidickým filmom pokožky vytvára izolačnú a zároveň priedušnú biomimetickú bariéru, ktorá nelepí, nemastí a je vodoodolná. Rýchlo preniká do pokožky a umožňuje okamžitý návrat k činnosti.

7,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BIODERMA Cicabio Krém na popraskané a suché ruky 1×50 ml, regeneračný balzam na ruky

X54287 ADC

Cicabio Krém na ruky 50 ml | Regeneračný balzam s efektom "druhej kože". Okamžitá úľava pre ruky.

Regeneračný, obnovujúci a upokojujúci balzam určený na poškodenú pokožku rúk s mikrotrhlinkami. Poskytuje efekt „druhej kože“. Jeho exkluzívna textúra inšpirovaná hydrolipidickým filmom pokožky vytvára izolačnú a zároveň priedušnú biomimetickú bariéru, ktorá nelepí, nemastí a je vodeodolná. Rýchlo preniká do pokožky a umožňuje okamžitý návrat k činnosti.

BIODERMA Cicabio Krém na ruky je regeneračný, obnovujúci, upokojujúci a ochranný balzam na ruky s okamžitým účinkom. Je vhodný na poškodenú, popraskanú a suchú pokožku. Izoluje pokožku od vonkajších vplyvov vytvorením ochranného filmu, zmierňuje nepríjemné pocity spojené s mikrotrhlinami a prasklinami a dlhodobo obnovuje kožnú bariéru. Rýchlo sa vstrebáva, čo umožňuje okamžitý návrat k činnosti. Na domáce a profesionálne použitie.

Hlavné benefity Cicabio Krému na ruky:

 • Okamžite zmierňuje nepríjemné pocity
 • Poskytuje efekt "druhej kože"" - 8-hodinová ochrana
 • Trvalo reparuje mikrotrhliny a trhliny
 • Intenzívna výživa (bambucké maslo)
 • Hydratácia (kyselina hyalurónová a glycerín)
 • Nelepivá, nemastná textúra pre okamžitý návrat k práci a činnosti
 • Praktická tuba na každodenné použitie

Biologická účinnosť preukázaná prostredníctvom technológie Antalgicine™, inšpirovaná naším vlastným regulátorom bolesti. Testované pod dermatologickým dohľadom. Vyrobené vo Francúzsku v našom vlastnom výskumnom laboratóriu NAOS.

Cicabio Krém na ruky prináša jedinečný ekobiologický účinok na poškodené ruky:

OKAMŽITÝ ÚČINOK:

 • UPOKOJENIE A ÚLAVA OD BOLESTI:Antalgicine™ je exkluzívna biomimetická technológia spoločnosti Bioderma inšpirovaná vnútornými mechanizmami pokožky, ktorá znižuje pocity dyskomfortu. Cicabio Krém na ruky účinne zmierňuje nepríjemné pocity a bolesť spôsobené praskaním a trhlinami.
 • OCHRANA: Inovatívna textúra Cicabio Krému na ruky, inšpirovaná hydrolipidickým filmom pokožky, izoluje pokožku od zdroja podráždenia tým, že na povrchu vytvára ochrannú bariéru a udržiava vlhké prostredie podporujúce prirodzený proces hojenia rán. Obsahuje biomimetické lipidy a kyselinu hyalurónovú na posilnenie kožnej bariéry.

DLHODOBÝ ÚČINOK:

 • REPARÁCIA: Dve ďalšie reparačné látky (Lipo-Kolin = derivát fosfatidylcholínu a Lipo-AA = derivát aminokyseliny hydroxyprolínu) podporujú obnovu pokožky na rôznych úrovniach. Cicabio Krém na ruky je v súlade s ekobiologickým prístupom spoločnosti NAOS, pretože ide
  o ošetrujúci produkt s jedinečnou textúrou, ktorý je veľmi účinný a zároveň príjemný pri aplikácii. Je prispôsobený každodennému prostrediu, najmä uprostred medzinárodnej zdravotnej krízy, a možno ho ľahko pridať do každodenného života, pretože umožňuje návrat k pôvodnej činnosti ihneď po aplikácii.

Návod na použitie:


Na pokožku rúk naneste Cicabio Krém na ruky. Jemne vmasírujte, kým sa krém úplne nevstrebe. Používajte tak často, ako je potrebné.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.