BENEFIT ESHOP-PURITY VISION BIO LEVAND MASLO 20ML

1×20 ml, levanduľové maslo

Nechajte sa rozmaznávať tou najlepšou starostlivosťou, ktorú stvorila sama príroda. PURITY VISION predstavuje pleťové a telové maslá. Maslá majú všestranné využitie – ako výživné telové maslá, výdatné ochranné krémy alebo zjemňujúce balzamy na pery .

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: BENEFIT ESHOP-PURITY VISION BIO LEVAND MASLO 20ML 1×20 ml, levanduľové maslo

X66253

Hlavný popis produktu

Voňavá levanduľa prináša to pravé uvoľnenie pre telo i dušu. Jedinečná uvoľňujúca kompozícia je vyrobená tradičnou metódou pozvoľného macerovania , pri ktorom sú čerstvé vetvičky levanduľových kvetov na niekoľko týždňov naložené do kvalitného Bio Fair Trade Bambuckého masla . Do macerátu tak v nezmenšenej miere prechádza ich upokojujúca sila a intenzívna vôňa. Vychutnajte si nežnú starostlivosť, ktorú stvorila sama príroda .

Má všestranné využitie - ako výživné telové maslo, výdatný ochranný krém alebo zjemňujúci balzam na pery .

Čo je to macerácia?
Macerácia je typ extrakcie, kedy sa bylina naloží do oleja na dlhšiu dobu. Do oleja sa tak uvoľnia účinné látky z byliny vrátane jej vône.

Certifikácia, ktorá zaručí tú najvyššiu kvalitu produktu:

Fair for Life
Táto certifikácia podporuje spravodlivejší medzinárodný obchod s rozvojovým svete, udeľuje ju medzinárodná inštitúcia Ecocert. FFL podporuje spravodlivejší medzinárodný obchod s rozvojovým svetom, zameriava sa na poctivé a pozitívne vzťahy medzi farmármi a výrobcami, medzi zamestnancami a zamestnávateľmi i medzi obchodníkmi. Časť financií putuje do fondu na podpororu komunít farmárov a zlepšenie ich životných podmienok v rozvojovej oblasti.
PURITY VISION® je vôbec prvou značkou v Česku a na Slovensku, ktorá tento certifikát získala.

CPK bio
CPK je skratkou troch slov – Certifikovaná prírodná kozmetika. Certifikácia zaručuje, že daný produkt splnil prísne pravidlá a obsahuje zložky minimálne z 85 % prírodného pôvodu. Ďalej neobsahuje syntetické zlúčeniny, GMO zložky, minerálne oleje atď. Výrobky zároveň nesmú byť testované na zvieratách. "BIO" znamená, že okrem štandardov pre CPK zaručuje aj pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva (BIO) či voľného zberu.
V PURITY VISION® chceme, aby takto označené výrobky obsahovali aspoň 90 % surovín pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva.

CRUELTY FREE and VEGAN
Tento certifikát je udeľovaný spoločnosťou PETA. Zaisťuje, že žiadny z našich produktov, ani jeho ingrediencie, neboli testované na zvieratách, a navyše neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu (včelí vosk, lanolín, karmín atď.).
V PURITY VISION® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách.

Zloženie/INCI: Butyrospermum Parkii Butter*/• , Lavandula Angustifolia Flower Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Linalool**.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov