BELATHENA OBĽÚBENÝ SET Vankúšiky + Masky

pleťové vankúšiky 4 páry + maska s Beta-Glukánom+HA 4 ks, 1x1 set

Značka: BELATHENA
Kyselina hyalurónová v maske aj vo vankúšikoch poskytuje pleti hydratáciu.

Na sklade

168,35
Doprava zadarmo
336 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X40973 ADC

Štartovací set obsahuje 2 kozmetické výrobky:

  • BELATHENA Fill us Patch pleťové vankúšiky s mikroihličkami: 1 vrecúško s 2 vankúšikmi
  • Hydrogelové masky BELATHENA s Beta-Glukánom + zvýšený obsah kyseliny hyalurónovej: 1 ks

Maska:

Pred použitím masky očistite pleť a použite pleťové tonikum. Otvorte sáčok s maskou. Rozviňte masku, odstráňte fóliu a priložte masku na tvár (nezáleží na tom, ktorou stranou masky). Účinné látky sa vstrebávajú približne po 20–40 minútach, potom masku dajte dolu. Následne pokožku tváre jemne poklepávajte dlaňou a prstami, čím podporíte ďalší prienik účinných látok do pokožky. Masku môžete používať až 3x do týždňa.

Vankúšiky:

Pomocou vankúšikov sa môžete starať o ktorúkoľvek časť tváre, napr. pokožku pod očami, vonkajšie očné kútiky, kútiky úst, oblasť medzi obočím a pod. Po priložení vankúšika na pleť jemne pritlačte prstami aspoň 5 sekúnd. V kontakte s pokožkou musí byť strana vankúšikov obsahujúca mikroihličky. Doporučuje sa ponechať nalepené vankúšiky cez noc a dať dolu ráno. (Aktívne látky prenikajú do pleti cca 5 hodín, preto sa doporučuje nechať vankúšiky pôsobiť viac ako 5 hodín.)
Pokiaľ vankúšik aplikujete na nerovnú plochu tváre, pre zvýšenie účinnosti ho občas behom pôsobenia pritlačte k pleti. Pokiaľ chcete dosiahnuť rýchlejší efekt, používajte vankúšiky 1x za týždeň po dobu viac ako 4 týždne. (Účinok sa môže u rôznych osôb líšiť)