BEBA EXPERT pro HA 2

1×800 g, mliečna výživa, od 6. mesiaca

Značka: BEBA

Dojčenské mlieko, dojčenská výživa, detské mlieko, mlieko s čiastočne hydrolyzovanou bielkovinou.

21,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BEBA EXPERT pro HA 2 1×800 g, mliečna výživa, od 6. mesiaca

X46571 ADC

BEBA® EXPERTpro HA 2 je mliečna výživa určená pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek - čiastočne hydrolyzovanú bielkovinu získanú procesom OPTIPRO® HA, baktérie L. reuteri, vitamíny* a minerálne látky* pre uspokojenie potrieb vášho dieťatka.

Sme EXPERTI v oblasti dojčenskej výživy, preto sa snažíme naše receptúry stále inovovať a poskytnúť vašim najmenším to najlepšie. Novo dojčenskú výživu s čiastočne hydrolyzovanou bielkovinou nájdete na regáloch v striebornom dizajne s označením EXPERTpro HA.

Na základe 60 ročného výskumu bola vyvinutá unikátna receptúra s čiastočne štiepenou mliečnou bielkovinou s klinicky overeným dlhodobým účinkom.

Klinicky overená receptúra s kombináciou osvedčených látok obsahuje:

-Baktérie črevnej mikroflóry L. reuteri – baktérie mliečneho kvasenia, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre dojčených detí

-Čiastočne hydrolyzovanú bielkovinu

-OPTIPRO® HA – špeciálny proces na získanie 100 % srvátkovej čiastočne hydrolyzovanej bielkoviny

-Bez palmového oleja

Mohlo by vás zaujímať:
· Sme prví výrobcovia dojčenskej výživy na svete! S výrobou dojčenskej výživy máme viac ako 150 rokov skúseností. V roku 1867 Henri Nestlé predstavil svetu 1. náhradnú výživu - Farina Lactée.

· Nestlé dnes vyrába nielen dojčenskú výživu, ale aj širokú paletu príkrmov pre malé i väčšie deti. Vyberať môžete z pestrej ponuky mliečnych aj nemliečnych kaší, príkrmov a dezertov v praktickom balení alebo sušienok pre prvé zúbky.

UPOZORNENIE
Počas kŕmenia držte dieťa vždy v náručí. Nenechajte ho bez dohľadu, inak sa môže stať, že dôjde k zaduseniu.

Pripravujte vždy len 1 dávku a ihneď kŕmte. Neuschovávajte nedojedené porcie. Dodržujte presne návod na prípravu, inak ohrozíte zdravie dojčaťa. Všetky HA výživy s naštiepenou bielkovinou majú nahorklú príchuť. Používajte iba k baleniu priloženú odmerku. Nedávajte viac ani menej prášku, než sa udáva v tabuľke, inak môže dôjst k odvodneniu tela dieťaťa, alebo jeho podvýžive. Nemeňte pomer prášku a vody bez porady s lekárom! Prechod na iný druh dojčenského mliečneho prípravku, ako aj zavedenie nemliečneho príkrmu, konzultujte so svojím detským lekárom.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE
Dlhodobé dojčenie je pre dieťa najlepší spôsob výživy, preto mu dávame prednosť pred výrobkami dojčenskej výživy. Nestlé BEBA EXPERTpro HA 2 by mala byť súčasťou zmiešanej stravy a nesmie byť používaná ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Nesmie byť konzumovaná dojčatami alergickými na mliečne bielkoviny. Nestlé BEBA EXPERTpro HA 2 by mala byť podávaná iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovaného odborníka v oblasti detskej výživy.

 

 

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.