Hľadáte kozmetiku s omladzujúcim a hydratačným efektom? Máme pre vás super tip

16. 11. 2021 · 3 minúty na prečítanie

Zoznámte sa s novou NUANCE HYALURON ACTIVE, ktorá využíva jedinečný komplex 5 druhov kyseliny hyalurónovej. Táto inovatívna formulácia zabezpečuje okamžité napnutie, hydratáciu a ochranu pokožky pred vplyvmi nepriaznivého počasia.

Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Hľadáte kozmetiku s omladzujúcim a hydratačným efektom? Máme pre vás super tip

Novinka z francúzskych laboratórií, NUANCE HYALURON, dokáže vďaka unikátnemu komplexu 5 druhov kyseliny hyalurónovej pokožku okamžite vypnúť, dodať jej vlahu a zároveň ju ochrániť pred nepriaznivým počasím.

Kým v lete väčšina žien nepozoruje na svojej pleti väčšie nedokonalosti, s príchodom sychravých dní rýchlo pribúdajú nepríjemné pocity pnutia a suchosti, objaví sa akné, zvýraznia sa vrásky... Pokiaľ vás trápia šupinky okolo nosa a úst, mali by ste vedieť, že aj takto sa prejavuje nedostatok hydratácie. Okrem vyváženej životosprávy a pravidelného spánku jej môže pomôcť kvalitná lekárenská kozmetika, akou je aj značka NUANCE.

Kvalitná kozmetika z lekárne

Hľadanie správnych pomocníkov pre vašu pleť nie je vôbec jednoduché. Aby ste si boli istí, že si vyberáte nielen kvalitné zloženie, ale aj bezpečné zložky, ktoré testujú svetové dermatologické laboratória, zamerajte sa na overenú lekárenskú kozmetiku.

Jednou z najznámejších značiek na našom trhu je francúzska kozmetika NUANCE, zameraná na riešenie potrieb ženskej pleti v každom veku. Aktuálne na náš trh prichádza novinka NUANCE HYALURON, ktorá je založená na obsahu kyseliny hyalurónovej v piatich rôznych molekulárnych veľkostiach. Vďaka tomu kyselina prenikne do rôznych vrstiev kože a zároveň zostáva na mieste dlhšie, než by ste čakali.

V čom je kyselina hyaluronová taká výnimočná?

  • Je bežnou súčasťou ľudského tela, presnejšie ju nájdete v medzibunkovej hmote. Dá sa preto povedať, že je nám prirodzená, a tiež bezpečná.
  • Spolu s kolagénom a elastanom zaisťuje pevnosť a hydratáciu pokožky.
  • S pribúdajúcim vekom ľudské telo stráca schopnosť produkovať dostatok kyseliny hyalurónovej. Okolo 40 roka života je jej produkcia zhruba na polovici, no ubúdať začína už po dosiahnutí dvadsiatky.
Prečo používať kyselinu hyalurónovú v kozmetike
  • V kozmetike sa najčastejšie používa na vyplnenie vrások, či už vo forme injekcií alebo krémov. Svoje miesto však má aj v klasickej medicíne, a to pri problémoch s kĺbmi.
  • Dokáže pomôcť v prevencii pred vznikom jaziev.
  • Medzi najdôležitejšie vlastnosti kyseliny hyalurónovej patrí jej schopnosť viazať na seba vodu, vďaka čomu pleti zaisťuje napnutý a mladistvý vzhľad.
  • Medzi ďalšie benefity patrí posilnenie a ochrana pokožky, udržiavanie pružnosti, regulácia séba a pórov, upokojenie kože či vyplnenie jemných vrások.

Kozmetika plná aktívnych látok

Okrem piatich druhov kyseliny hyalurónovej, obsahujú prípravky NUANCE HYALURON ďalšie aktívne látky, ktoré jej účinky ešte podporujú. Základom kozmetickej starostlivosti o pleť na jeseň je hydratačný krém, ktorý pomôže pokožke uchovať si dostatok hydratácie nielen navonok, ale aj vo vnútri.

Pleťový krém HYALURON HA 5 DAY CREAM pre suchú pokožku, pôsobí omladzujúcim efektom, vypĺňa vrásky a podporuje biologickú aktivitu kože, čím spomaľuje prejavy jej starnutia. Vaša koža bude intenzívne hydratovaná, chránená pred škodlivými vplyvmi životného prostredia a voľnými radikálmi.

Medzi veľké výhody patrí jeho ľahká vstrebateľnosť, vďaka čomu sa nemusíte obávať mastného pocitu na tvári. Zloženie, plné aktívnych látok, ako je allantoín, bambucké maslo, panthenol, extrakt z rumančeka morského alebo vitamín E, je šetrné k vašej pleti a zároveň ju zbytočne nezaťažuje.

Ak máte normálnu pokožku, nezúfajte, máme verziu aj pre vás, HYALURON HA 5 DAY CREAM pre normálnu pokožku.

Ak vás trápia časté kruhy pod očami alebo opuchy, pomôcť vám môže očný krém HYALURON HA 5 EYE CREAM, vhodný pre všetky typy pleti. Sérum HYALURON HA 5 SERUM harmonizuje biologickú aktivitu vo vnútri pokožky. Po jeho použití môžete pozorovať okamžitý harmonizujúci efekt na vašej tvári.

Všetky produkty značky NUANCE HYALURON ACTIVE si môžete zakúpiť exkluzívne v lekárňach Dr. Max alebo na e-shope www.drmax.sk.

Ďalšie články k téme Hľadáte kozmetiku s omladzujúcim a hydratačným efektom? Máme pre vás super tip

O autorovi
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Čítať viac od autora
O autorovi
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Čítať viac od autora