Doprajte si na Vianoce kráľovskú starostlivosť s luxusným radom APIVITA Queen Bee

8. 12. 2023 · 6 minút na prečítanie

Hľadáte udržateľnú alternatívu k luxusnej kozmetike? Vyskúšajte nový rad APIVITA Queen Bee s anti-aging účinkom.

Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Doprajte si na Vianoce kráľovskú starostlivosť s luxusným radom APIVITA Queen Bee

Vôňa medu sa od nepamäti spája s Vianocami. Čo tak použiť voňavé a vzácne včelie produkty inak ako len na oblátkach? Nechajte sa hýčkať exkluzívnym radom APIVITA Queen Bee s obsahom patentovanej materskej kašičky s postupným uvoľňovaním a doprajte svojej pleti kráľovskú starostlivosť, ktorú si zaslúži. Z tohto darčeka budete mať radosť nielen na Vianoce, ale ešte mnoho rokov.

APIVITA Queen Bee predstavuje prémiový luxusný anti-aging rad, ktorý efektívne bojuje so známkami starnutia pleti. A to všetko s obsahom látok, ktoré sú až z 99 % prírodného pôvodu. 

Benefity pre vašu pleť

Nový rad Queen Bee obsahuje 4-krát viac včelej materskej kašičky ako jeho predchodca a je obohatený o patentovaný propolis s postupným uvoľňovaním, ktoré zabezpečuje ešte vyššiu účinnosť látok. V kombinácii s api-medom vám zabezpečia:

• redukciu vrások,

• pevnejšiu a vypnutejšiu pokožku,

• zdvihnuté kontúry tváre,

• rovnomernú a žiarivejšiu pleť

• hlboko hydratovanú, vyživenú a omladenú pokožku.

Voňavé a účinné zložky pre mladú pleť

Rad Queen Bee obsahuje tie najlepšie prírodné zložky, ktoré vyživujú a rozmaznávajú vašu pokožku. Krémy a séra sú obohatené o vzácne zložky, ako je materská kašička, propolis a med, ktoré obnovujú vitalitu a mladistvý vzhľad pleti.

Materská kašička
Hlavnou zložkou je materská kašička, v ktorej sa kúpe a neskôr kŕmi výlučne včelia kráľovná. Tento elixír mladosti jej pomáha žiť 50-krát dlhšie ako bežné včely a má mnoho priaznivých účinkov na jej život. Ako pomáha pleti? Obsahuje aminokyseliny, lipidy, cukry, vitamíny a minerály. Stimuluje tvorbu kolagénu, podporuje obnovu kožných buniek a chráni pleť pred poškodením vonkajšími vplyvmi. V rade Queen Bee sa nachádza lyofilizovaná materská kašička, ktorá si tak zachováva všetky prospešné vlastnosti.

Propolis
Propolis je zmes živicových látok, ktorú včely zbierajú z púčikov stromov. Má silné antiseptické, antibakteriálne a antioxidačné vlastnosti. Chráni pokožku pred poškodením voľnými radikálmi, pomáha hojiť drobné rany a zápaly a zabraňuje prejavom starnutia. Propolis vo výrobkoch Queen Bee pochádza z čistej gréckej prírody.

Med
Med je zvlhčujúca látka, čo znamená, že vťahuje vlhkosť do pokožky. Je upokojujúci, hydratačný a pomáha vytvárať ochrannú bariéru na pokožke. Med používaný v rade Queen Bee pochádza z hory Hymettus v Grécku a obsahuje vzácne živiny a enzýmy. Vo forme „api-honey” ide o komplexnú výživu pre pleť, ktorá ju hydratuje a zjemňuje.

Produkty pre vašu komplexnú rutinu

Luxusný denný a nočný krém na tvár, očný krém a sérum z radu Queen Bee obsahujú všetky tieto látky. Ktorý produkt si vybrať?

Bohatý, ale rýchlo sa vstrebávajúci výživný denný krém na tvár APIVITA Queen Bee Age Defense RICH Cream pleť intenzívne vyživuje, spevňuje a redukuje jemné vrásky.Extrakty z jojoby, rabdosie, cistu šedého a propolisu, materská kašička a esenciálne oleje sú tu nakombinované tak, aby vašu pleť spevnili, pozdvihli jej kontúry a zjednotili tón. Prvé výsledky zredukovaných vrások uvidíte už po ôsmich dňoch. 

Ak preferujete ľahšie konzistencie, siahnite po dennom kréme APIVITA Queen Bee Age Defense LIGHT Cream. Materská kašička, kombinácia štyroch prírodných extraktov a esenciálne oleje poskytnú pleti proteíny, hydratáciu, antioxidačnú ochranu a vám zmyslové potešenie. 

Niečo pre sladké sny? Nočný krém APIVITA Queen Bee Age Defense Night Cream pridáva k už zmieneným zložkám a prírodným extraktom ešte jeden navyše, a to tekvicový. Ten obsahuje enzýmy, ktoré pleť cez noc jemne exfoliujú a vy sa tak ráno zobudíte s rozjasneným vzhľadom.

Pre žiarivý pohľad prináša APIVITA Queen Bee očný krém Age Defense Eye Cream obohatený o extrakt z akácie. Je účinný v boji so známkami únavy, poradí si s opuchmi i tmavými kruhmi. Účinne rozjasňuje jemné očné okolie, vďaka čomu vyzerá sviežo a mladistvo.

Ak chcete z kráľovskej kozmetiky vyťažiť čo najviac, nevynechajte sérum APIVITA Queen Bee Age Defense. Elixír namiešaný z materskej kašičky, lupinusu, troch prírodných extraktov a stredomorských esenciálnych olejov preniká hlboko do pokožky, hydratuje ju, tonizuje a revitalizuje. 

Vytvorte si celú rutinu z produktov Queen Bee alebo si vyberte jeden, s ktorým vyskúšate, aké je to používať skutočne kráľovské produkty. Čas Vianoc je na to ako stvorený.

O autorovi
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Čítať viac od autora
O autorovi
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Čítať viac od autora