Dni zdravej pokožky 2021

17. 5. 2021 · 3 minúty na prečítanie

Dr. Max vás v máji pozýva na Dni zdravej pokožky online na BeautyClub a v lekárňach Dr. Max. Na stránke www.drmax.sk/beautyclub nájdete odborné poradenstvo a články, kvízovú súťaž, online dotazník so zľavami na vybrané produkty. Kampaň bude prebiehať v dňoch od 17. do 21. mája 2021.

Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Dni zdravej pokožky 2021

Milí zákazníci!

Viete ako sa chrániť pred slnečnou alergiou? Ako sa správne starať o dermatitítu spôsobenú respirátorom?

BeautyClub Dr. Max vás v máji pozýva na Dni zdravej pokožky. Naši odborníci vám poradia ako pristupovať k telu naozaj zodpovedne. Odborná kampaň Dni zdravej pokožky bude prebiehať v dňoch od 17. do 21. mája 2021 v lekárňach Dr. Max aj online na BeautyClub Dr. Max.

Náš odborný tím si pre vás pripravil odbornú brožúru pokrývajúcu starostlivosť o pokožku v tomto období:

  • opaľovanie a slnečná ochrana;
  • atopická dermatitída;
  • dermatitída spôsobená alebo zhoršená nosením rúška;
  • ako zvládnuť žihľavku.

Brožúru si môžete stiahnuť zadarmo:

Na stránke www.drmax.sk/beautyclub počas kampane nájdete odborné poradenstvo a články, súťaž, online dotazník zameraný na zdravú pokožku s možnosťou využitia zľav na vybrané produkty: -25 % na produkty Dr. Max a -40 % na produkty značky EQUILIBRIA. Platnosť kupónov je od 17. 5. do 31. 5. 2021 alebo do vypredania zásob. Na uplatnenie zľavového kupónu je potrebné byť členom Dr. Max CLUB. Zľavu nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami. Online dotazník môžete vyplniť z pohodlia vášho domova priamo TU alebo počas trvania kampane aj priamo v lekárni Dr. Max s naším lekárnikom.

Na našich kamenných lekárňach Dr. Max vám poskytneme aktívne poradenstvo zamerané na: prevenciu pred spálením pokožky, slnečnú alergiu, znamienka, dermatitídy spôsobené nosením respirátora či rúška, atopický ekzém, žihľavka a výživa pleti z vnútra, zadarmo, vďaka členstvu Dr. Max CLUB.

V termíne 17. - 21. 5. 2021 bude prebiehať na sociálnych sieťach Dr. Max kvízová súťaž - výhra balíček produktov Dr. Max. Sledujte nás na sociálnych sieťach Dr. Max a na stránke BeautyClub Dr. Max.

BeautyClub Dr. Max - Krása sa začína zdravím

O autorovi
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Čítať viac od autora
O autorovi
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Čítať viac od autora