Čo si muži skutočne myslia o novej kozmetike NUANCE?

18. 10. 2019 · Redakcia BeautyClub Dr.Max · 4 minúty na prečítanie
 • NUANCE
 • pánska kozmetika

pánska kozmetika nuance

Vek ani počasie sa bohužiaľ oklamať nedajú – boj s vyrážkami, vráskami či suchou a podráždenou pokožkou na jeseň a v zime sa týka rovnako vás aj vášho partnera. Keďže má mužská pleť celkom iné nároky na starostlivosť, nechali sme testovanie účinkov novej pánskej rady prípravkov NUANCE, konkrétne energizujúceho ranného gélu v šikovnom 50 ml balení, na dobrovoľníkoch z Dr.Max. Pokiaľ vás zaujíma, aká je pravda o mužoch a ich vzťahu ku kozmetike, čítajte rozhodne ďalej :)

JEDNODUCHOSŤ NADOVŠETKO

Komplexný rad prípravkov pre mužov NUANCE FOR MEN ABSOLUTE bol koncipovaný s dôrazom na štruktúru mužskej pokožky a tiež požiadavkou na bezproblémové používanie, praktický obal a prirodzený pocit na tvári po aplikácii produktu. Elegantný, do ruky „padnúci“ gél s praktickým dávkovačom oslovil našich kolegov hneď na prvý pohľad. Mnohí ocenili veľkosť prípravku – v porovnaní s inými porovnateľnými produktami na trhu sa pánom veľmi pozdávala predstava, že v blízkej budúcnosti nemusia opätovne absolvovať nákupy.

„Balenie perfektné, dizajn bezkonkurenčný a pumpička je top – každé ráno si dávam presne dve dávky krému a nemusím nad tým príliš špekulovať. Kebyže mám v domácnosti ženu, určite si gél nenechám vystavený v kúpeľni. Vzhľadom na luxusný obal by mi ho určite minula!“ hovorí jeden z našich respondentov.

testovačka nuance for men_ranný gél pre mužov

NECHCÚ STRÁCAŤ ČAS

Najmä, čo sa starostlivosti o pleť týka. Mužská pokožka je celkovo oveľa hrubšia a odolnejšia voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. Na druhej strane, páni vplyvom testosterónu častejšie bojujú s vyrážkami. Stav ich kože zhoršuje aj dennodenné holenie. Navyše, po tridsiatke začína pleť bez ohľadu na pohlavie strácať vlhkosť a elasticitu - bez správnej starostlivosti sa na tvári objavujú výrazné vrásky.

Mužskej pokožke netreba veľa. Dôležité je vyhýbať sa alkoholu (na mysli máme hlavne ten v klasickej kolínskej), dezinfikovať pleť po každom holení a ráno ju ochrániť vhodným prípravkom s obsahom účinných látok, ako sú prírodné extrakty z uhorky, granátového jablka či vodných rias. Ranný gél od NUANCE sľubuje ľahkú aplikáciu a okamžité vstrebávanie sa bez pocitu mastnoty, čo všetci oslovení nielen potvrdili, ale aj náležite ocenili. „Stačilo malé množstvo a efekt bol okamžitý – refresh pleti prišiel do pol minúty. Pocit hydratácie ešte znásobuje chladivý efekt gélu. Názov skutočne zodpovedá produktu, pôsobí totiž rovnako povzbudzujúco ako náhrada prvej kávy“.

Veľkým prekvapením bola pre mnohých hustota gélu. Očakávali totiž klasický hutný krém, ktorého stopy si na pokožke nachádzate ešte niekoľko hodín po použití. „Konzistencia je tekutejšia než som predpokladal, no o to pozitívnejšie hodnotím rýchle vstrebávanie. To isté platí o vôni – je príjemná, nevtieravá a veľmi som ju nevnímal, čo mi vyhovuje. Natieram sa predsa kvôli suchej pleti, nie aby som prípravok voňal“.

testovačka pánska kozmetika NUANCE

OCENIA KVALITU

Testovaný ranný gél je určený predovšetkým na rannú očistu. Nanášať sa má na čistú pleť, pri opakovanom používaní sľubuje upokojenie a osvieženie pokožky spolu s ochranou proti zápalom i predčasným starnutím pleti. „Manželka hovorí, že mám krajšiu a mladšiu pleť. Ja by som z praktického hľadiska vyzdvihol najmä to, že ma gél nedráždi, naopak, na tvári mám zakaždým pocit upokojenia a stlmenia známok únavy či stresu.“

„Po 14 dňoch používania sa cítim mladší o dva týždne, takže si myslím, že to moje starnutie bolo zastavené“, pobavil nás na záver jeden z oslovených pánov. „Žarty bokom – zvykol som si na túto rannú rutinu a som spokojný najmä s hydratáciou mojej tváre“.

NUANCE GLAMOUR krém na ruky

1×50 ml, krém na ruky

Krém na ruky je určený pre všetky typy pleti. Prírodné zložky regenerujú a hydratujú pokožku rúk.
 • Zľava 50%
2,49 4,99 €
Na sklade v eshope
 

Ďalšie články k téme Čo si muži skutočne myslia o novej kozmetike NUANCE?

 • Štyri dôvody, prečo muži potrebujú vlastnú kozmetiku

  Štyri dôvody, prečo muži potrebujú vlastnú kozmetiku

  · 4 minúty na prečítanie
  • novinky
  • NUANCE
  • pánska kozmetika

  Aj muži občas bojujú s vyrážkou či suchou pokožkou. Zistite, čo trápi mužskú pleť a ako si s tým účinne poradiť raz a navždy!

 • Najčastejšie chyby v starostlivosti o mladistvú pleť

  Najčastejšie chyby v starostlivosti o mladistvú pleť

  · 6 minút na prečítanie
  • NUANCE
  • starostlivosť o pleť
  • zdravá pleť
  • hydratácia
  • SPF

  Vo veku, keď je pokožka prirodzene zdravá a krásna, sa máloktorá mladá žena zaujíma o správnu kozmetiku. Novinka NUANCE YOUTH to vyrieši za vás.

 • Nekrémujete sa? Veľká chyba!

  Nekrémujete sa? Veľká chyba!

  · 4 minúty na prečítanie
  • NUANCE
  • telový krém

  Ako často doprajete svojmu telu kvalitnú hydratáciu, raz týždenne? Jedenkrát za mesiac? Povieme vám päť dobrých dôvodov, prečo to musíte okamžite napraviť!