Baylis & Harding Sada šumivých gulí do kúpeľa - Jojoba, vanilka & mandľový olej

1×3 ks, šumivé gule do kúpeľe

Obsahuje kúpeľové šumivé bomby 3× 120 g. Parádna sada troch jednotlivo balených kúpeľových šumivých bômb v tvare srdca. Ako sa budú šumivé bomby rozpúšťať v horúcej vode, ucítite jemnú vôňu, pri ktoré môžete relaxovať.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

13,69
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Baylis & Harding Sada šumivých gulí do kúpeľa - Jojoba, vanilka & mandľový olej 1×3 ks, šumivé gule do kúpeľe

X68478

Hlavný popis produktu

Šumivé gule do kúpeľa ponorte do horúcej vody kúpeľa a nechajte sa očariť vôňou s šumivými bublinkami. Pred použitím odstráňte všetok obalový materiál. V tejto kolekcii sa snúbia tóny jojoby, vanilky a sladkého mandľového oleja. Nadčasovo krásna ružová v kombinácii s trendy tmavo modrozelenou povyšujú túto neobyčajnú kolekciu v štýle art deco na vysoko módny kúsok.

Rodinná firma Baylis & Harding bola založená v roku 1970 v samom srdci Anglicka. Zo skromných začiatkov vyrástla v medzinárodne uznávanú a oceňovanú spoločnosť. Jej darčekové produkty sú luxusne vyrábané, nádherne balené a úžasne voňavé, takže po otvorení doprajú vám aj vášmu domovu pocit rozkoše a výnimočnosti.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.