Bavlenené rúško

1×1 ks, bavlnené rúško na šnúrku

Trojvrstvové rúško na tvár so šnúrkou je pomôcka, ktorá sa používa v oblasti s rizikom infekcie.

2,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Bavlenené rúško 1×1 ks, bavlnené rúško na šnúrku

X42583

Hlavný popis produktu

V infekčnom prostredí je vhodné masku na tvár dezinfikovať každý deň. Poškodené rúško je nutné vymeniť za nové. Vďaka správnemu využívaniu rúšok na ústa tak ochránite nielen seba, ale aj ostatných.

Ochranné rúško je vyrobené z jemného, nedráždivého materiálu bez zápachu, šetrného k pokožke. Neobsahuje latex, sklené vlákna ani iné alergizujúce substancie.

Výhody bavlneného rúška OEKO-TEX :

viacnásobné použitie
dezinfekcia praním až pri 95°C
dezinfekcia žehlením pri vysokej teplote
ochranné rúško na tvár má vymeniteľnú filtračnú náplň - kód položky cwc-022 
viacnásobné použite rúšok je ekonomicky výhodná oproti jednorázovým rúškam
 

Použitý materiál: OEKO-TEX Evolon Z0.0.5064 EN

Vlastnosti:
vysoká priedušnosť umožňuje pohodlné dýchanie
bez latexu
veľmi pohodlné nosenie
ochranná funkcia: chráni pacientov a okolie pred nákazou kvapôčkovou infekciou
certifikát použitého materiálu poskytneme na vyžiadanie

farba: biela
 

Spoločnosť TÜV Rheinland testovala tento produkt, aby overila, či minimalizuje riziko alergických reakcií. V závislosti od typu produktu sa výraz „vhodný pre alergikov“ môže vzťahovať na minimalizáciu alergénov v samotnom produkte (napr. Šperky neobsahujúce nikel) alebo na jeho účinnosť pri zadržiavaní alergénov (napr. Peľový filter). Materiál je vhodný na výrobu ochranných rúšok pre použitie v nemocničnom prostredí s dôrazom na prísne hygienické nároky.

Spoločnosť TÜV Rheinland pre to definovala katalóg skúšok, ktorý stanovuje minimálne normy pre minimalizáciu alergických reakcií podľa produktu a jeho zamýšľaného použitia. Kontrolujú sa aj špecifikácie výrobcu. Katalóg skúšok je založený na medzinárodne platných normách a normách bežne používaných v priemysle a tieto požiadavky presahuje.

Produkt bol testovaný v laboratóriu podľa týchto kritérií, napríklad pri testoch v testovacích komorách, testoch materiálu a imunologických testoch ex vivo.

Kľúčové slovo „vhodné pre alergikov“ potvrdzuje, že výrobok spĺňa testovacie kritériá TÜV Rheinland a že pri použití tohto produktu je minimalizované riziko alergickej reakcie. Nemožno zaručiť komplexnú ochranu pred všetkými alergiami, pretože existuje stoviek druhov alergií.

Výrobok nie je zdravotnícka pomôcka.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.